reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wojna gangów w Discovery Channel

dodano: 2009-11-09 12:40 | aktualizacja: 2016-07-31 21:45
autor: Anita Dąbek | źródło: DC

W czwartek 3 grudnia 2009 roku w kanale Discovery Channel odbędzie się premiera serii dokumentalnej pt. Wojny gangów. Emisja odcinków prowadzona będzie w czwartki o godz. 23:30. Zajrzyj do Oakland - miasta, które zyskało w Stanach Zjednoczonych nazwę „Baby Iraq”. To miejsce, które ma jeden z najwyższych w USA współczynników morderstw – co trzy dni na ulicach ginie jeden człowiek.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wejdź w sam środek konfliktu pomiędzy zwalczającymi się gangami i zobacz, jak mało warte jest ludzkie życie, kiedy w grę wchodzą olbrzymie pieniądze z handlu narkotykami i bronią.

Zobacz nieustraszonych filmowców Discovery Channel, którzy podążają za członkami konkurencyjnych gangów i niejednokrotnie znajdują się na linii ognia. Pistolety często są wymierzone w kamerę, a gangsterzy przyznają z pewną dumą, że są gotowi na wszystko i zlikwidują każdego, kto odważy się stanąć na ich drodze.

Oakland to prawdziwe siedlisko gangów, które właściwie rządzą już ulicą, a przemoc jest ich najważniejszym argumentem w walce. To świat wielkich pieniędzy, narkotyków i handlu bronią.
Zajrzyj do świata, gdzie wygrywa najsilniejszy; gdzie hordy gangsterów opanowały każdą ulicę i narzucają swoje prawa mieszkańcom, a policja próbuje wszelkimi sposobami zwalczyć narastająca falę agresji, która wydaje się nie mieć końca. Poznaj członków trzech latynoskich gangów, którzy walczą o całkowite panowanie nad miastem i nie cofną się przed niczym, aby tę władze zdobyć, a potem utrzymać przez długie lata.

Poznaj historie młodych ludzi, którzy przybyli do Ameryki z nadzieją na lepsze życie, a teraz muszą walczyć o własne życie, wplątani w gangsterskie porachunki. Zobacz tych, którym nie udało się uniknąć kalectwa i tych, którzy muszą żyć w ukryciu w obawie przed zemstą ze strony konkurencyjnego gangu.

Wejdź w sam środek Wojen gangów, poczuj zapach prochu i ciepło pożaru ulicznych zamieszek.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...