reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Epidemie i Seks dzikich zwierząt w tvscreen.pl

dodano: 2009-11-18 13:43 | aktualizacja: 2009-11-18 13:56
autor: Anita Dąbek | źródło: tvscreen.tv

TV Screen tvscreen.pl - platforma wideo na życzenie (VOD) aż trzykrotnie powiększyła liczbę dostępnych filmów i programów National Geographic Channel. Kolejne, cieszące się popularnością i uznaniem widzów dokumentalne produkcje, które dotychczas można było oglądać tylko na antenie programu telewizyjnego są już dostępne, o każdej porze, legalnie, w Internecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki zwielokrotnionej dystrybucji dokumentów National Geographic Channel w sieci, widzowie i internauci otrzymują jeszcze szerszy dostęp do filmów i programów nadawanych wcześniej tylko w linearnych kanałach telewizyjnych. Użytkownicy tvscreen.pl mają możliwość oglądania filmów w dogodnym dla siebie momencie, wielokrotnie, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty.

Specjalnie na potrzeby telewizyjnego kanału tematycznego na www.tvscreen.pl utworzona jest dedykowana kategoria tematyczna. W ofercie pojawiło się ponad 60 nowych filmów, również z serii niepokazywanych dotąd w serwisie, w tym: „Owady z piekła rodem”, „Mafia”, „Epidemie”, czy „Seks dzikich zwierząt”, który przybliża seksualne zachowania zwierząt, a także pokazuje m.in., że zoologiczny świat zamieszkują transseksualiści, transwestyci, osobniki aseksualne i hermafrodyty. W sieci nadal będą dostępne takie hity National Geographic Channel jak: „Katastrofy w przestworzach”, „Wielkie konstrukcje”, czy też „Broń doskonała”.

Widzowie tvscreen.pl mają możliwość wykupienia dokumentów National Geographic Channel pojedynczo, a także w dwóch, różnej wielkości, 30-dniowych pakietach: Pakiet NGC składa się z 20 tytułów z pięciu wybranych serii i dostępny jest w cenie 6,90 pln za 30 dni. Pakiet NGC MAX zawiera aż 60 tytułów z ponad 10 specjalnie wyselekcjonowanych serii, w cenie 14,90 za 30 dni. Dostępne w obu pakietach filmy będą regularnie wymieniane i uzupełniane o kolejne nowości.

Wszystkie filmy z kategorii National Geographic Channel dostępne są również w globalnym pakiecie FULL screen zawierającym ponad 250 tytułów z wszystkich kategorii tematycznych.

Podobnie jak pozostałe produkcje dostępne na www.tvscreen.pl filmy National Geographic Channel można oglądać w dwóch opcjach jakości, zarówno odtwarzając je bezpośrednio z serwera tvscreen.pl (on-line), jak i po pobraniu na komputer osobisty. W najbliższym czasie platforma planuje wprowadzić możliwość pobierania materiałów w najwyższej jakości (HD).

Niespełna miesiąc temu tvscreen.pl wprowadziła do swojej oferty kilkadziesiąt filmów katalogowych oraz premierowych z portfolio The Walt Disney Company zawierającego produkcje takich wytwórni jak: Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Touchstone Pictures oraz Miramax Films.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...