reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy NBC Universal na tvscreen.pl

dodano: 2009-12-08 16:02 | aktualizacja: 2009-12-08 16:15
autor: Anita Dąbek | źródło: tvscreen.pl

TV Screen Digital Partners, operator internetowej platformy wideo na życzenie (VoD) – tvscreen.pl (www.tvscreen.pl), podpisał wieloletnią umowę licencyjną z NBC Universal International Television Distribution. Dzięki współpracy spółki z kolejnym światowym dystrybutorem największe filmowe hity NBC Universal będą dostępne legalnie w polskim Internecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od października br. użytkownicy tvscreen.pl mają również dostęp do animowanych i fabularnych filmów z portfolio The Walt Disney Company.

Już w grudniu br. najnowsze produkcje NBC Universal pojawią się w ofercie internetowej platformy VoD – tvscreen.pl. Polscy internauci będą mieli dostęp do kilkudziesięciu filmów w ciągu roku wyprodukowanych przez tę renomowaną wytwórnię, w tym kilkunastu premier. Jeszcze w grudniu br. w serwisie dostępne będą takie mega hity, jak „Wrogowie Publiczni” (Public Enemies) oraz „Ostatni dom po lewej” (The Last House on the Left).

To dla nas wielka satysfakcja, że kolejne wielkie studio filmowe decyduje się na dystrybucję swoich produkcji w polskim Internecie, właśnie poprzez platformę tvscreen.pl. To również dowód na to, że sieć jest doskonałym miejscem do legalnego udostępniania najnowszych filmowych hitów, a nasza platforma spełnia najwyższe wymagania stawiane przez uznane studia z Hollywood – powiedział Leszek Mika, prezes Digital Partners.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...