reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Strefy Euro w CANAL+ Sport od 5 stycznia

dodano: 2009-12-09 14:55 | aktualizacja: 2009-12-09 15:06
autor: Anita Dąbek | źródło: C+

Canal+ Sport 5 stycznia 2010 CANAL+ rozpocznie emisję nowego programu publicystycznego „Strefy Euro”. Jego gospodarz, Krzysztof Materna, będzie rozmawiał z gośćmi o postępach w przygotowaniach do Euro 2012. Emitowany w każdy wtorek o 20:30 w CANAL+ Sport program będzie w całości odkodowany.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W „Strefach Euro” Krzysztof Materna, znany miłośnik i entuzjasta futbolu, spróbuje spojrzeć szerzej na organizację mistrzostw. Oceni czy Polska wykorzystuje ogromne możliwości, jakie niesie za sobą organizacja tego wydarzenia. Będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi o postępach w przygotowaniach, ale także o problemach przed zbliżającymi się finałami Euro 2012.

Poruszane tematy będą dotyczyły zarówno budowy stadionów, centrów pobytowych, autostrad, uruchamiania nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, jak i propagowania i uświadamiania idei oraz roli wolontariatu wśród najmłodszego pokolenia. Gospodarz programu postara się również dowiedzieć, jak niezbędny rozwój zostanie spożytkowany w kolejnych latach. Część z tematów została już poruszona 5 grudnia podczas prowadzonych przez Krzysztofa Maternę rozmów panelowych w trakcie obrad Okrągłego Stołu dla Polskiej Piłki. Zainicjowane przez CANAL+ wydarzenie to dobre wprowadzenie do szerszej dyskusji o przygotowaniach do Euro 2012.

W programie najmniej będzie o samej piłce nożnej i kondycji polskiej reprezentacji, chociaż pewnie nie uciekniemy i od tych tematów – podkreśla Krzysztof Materna. Chcemy rozmawiać o szansie jaką daje organizacja mistrzostw Polsce, o skoku cywilizacyjnym, który dokona się na oczach nas wszystkich, o zmianie jakości życia, mentalności Polaków. Organizacja i przygotowania do Euro 2012 to swoiste budowanie Polski od nowa, nie tylko w sferze infrastruktury, ale także prawa, czy promocji naszego kraju w Europie na świecie, będziemy rozmawiali o korzyściach jakie daje nam organizacja Mistrzostw – dodaje Materna.

Gośćmi cotygodniowego programu będą nie tylko ludzie formalnie odpowiadający za przygotowania do Euro 2012, ale również znani pasjonaci futbolu, publicyści, przedstawiciele świata kultury, biznesu i środowisk kibiców.

„Strefy Euro” to pierwszy program w Polsce, który tak dogłębnie zajmie się kwestiami związanymi z organizacją finałów mistrzostw Europy. Program będzie emitowany „free to air”, dzięki czemu będą go mogli oglądać także ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do oferty CANAL+. Stanie się on główną częścią nowego, wtorkowego pasma odkodowanego, które będzie się zaczynać o 20:00 programem Marcina Rosłonia „1 na 1”.

Strefy Euro – pierwsze wydanie programu
Wtorek, 5 stycznia, 20:30 (emisja odkodowana)
CANAL+ Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...