reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Lutowe nowości w religia.tv

dodano: 2010-02-05 11:34 | aktualizacja: 2010-02-05 12:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: religia.tv

Religia_tv_www.jpg Po blisko dwóch i pół roku dyskutowania w Między sklepami, Szymon Hołownia zaprasza na nową odsłonę jedynego w Polsce i Europie talk –show o tematyce religijnej. Ciekawi goście, niezwykła publiczność i ważne tematy. Bóg w wielkim mieście – nowy program Szymona Hołowni, od najbliższej niedzieli zastąpi na antenie Między sklepami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cykl otworzy ekskluzywna rozmowa z senatorem Krzysztofem Piesiewiczem, który jedynie w religia.tv dokona oceny swego postępowania i zastanowi się, gdzie go zaprowadzi sytuacja, w której ”na własne życzenie” się znalazł. W programie również –  piekło, w którym polska ekipa ratowników znalazła się na zrujnowanym Haiti niosąc pomoc ofiarom trzęsienia ziemi. Każdy zaś, kto wybiera się do Łodzi nie powinien czuć się zaskoczonym, jeśli spotka na ulicy sympatycznego młodego księdza w sutannie, Michała Misiaka, organizatora ewangelizacyjnych dyskotek i niestandardowych akcji duszpasterskich. Jego postać i działalność zostanie zaprezentowana w programie. A na koniec - Hela i Aniela, lalki z kukiełkowego świata skomentują żartobliwie to, co dzieje się w świecie całkiem realnym.

Premiera: 7 lutego, godz. 13.00, kolejne odcinki, w następne niedziele o godzinie 13.00.

Od lutego rusza na kanale religia.tv także nowe pasmo dokumentalne  - w niedzielne wieczory stacja zaprasza do obejrzenia filmów podejmujących ważne tematy, pokazujących najciekawsze miejsca i opowiadających o niezwykłych ludzkich historiach. Zaczynamy od jednego z najważniejszych, ale i najbardziej tajemniczych miejsc współczesnego świata - Watykanu. W najbliższą niedzielę, 7 lutego, o godz. 21.00 premiera Dzieci dobrego Boga. Życie codzienne w Watykanie zrealizowanego przez ekipę telewizji ZDF. 14 lutego, o swoim życiu w tym niezwykłym Państwie – Mieście opowiedzą mieszkające i pracujące tam kobiety. (Kobiety Watykanu, premiera godz.20.00), zaś 21 lutego o 21.00, po swoim poprzednim miejscu pracy i obecnym domu oprowadzi nas sam Benedykt XVI w filmie Watykan Papieża Benedykta XVI.

Od najbliższej soboty, 6 lutego, cykl rozmów Szymona Hołowni Ludzie na walizkach będą mogli obejrzeć także widzowie TVN24. Do końca sezonu emisja w soboty o 23.30. Będą to odcinki już pokazywane w sezonie jesienno-zimowym w religia.tv. Natomiast od 19 lutego nowe, premierowe odcinki Ludzi na walizkach w religia.tv  zawsze w piątek 21.00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...