reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

n: Epoka lodowcowa 3 w ofercie Premiery VOD

dodano: 2010-02-20 12:11 | aktualizacja: 2010-02-20 12:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: n.pl

nVOD Już od 21 lutego 2010 w ofercie Premiery VOD  telewizji n będzie dostępna trzecia część jednej z najsłynniejszych animacji XXI wieku –„ Epoki lodowcowej”.  Film „Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów” powszechnie uważany jest za najlepszą część tej trylogii. Film zdobył tytuł trzeciego (po „Avalonie” i „Harrym Potterze i Księciu Półkrwi”) największego przeboju kasowego roku 2009.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterami „Ery dinozaurów” po raz kolejny są mamut Mańkiem, jego żona Ella (również mamut, choć z pewnym tendencjami do oposowatości), jej braćmi  Zdzichem i Edkiem (najprawdziwszymi oposami, bez mamucich ciągot), tygrys szablozębny Diego, oraz obdarzony dobrym sercem i nieco uciążliwym charakterem leniwiec Sid.

Ella i Maniek – do niedawna ostatnie mamuty na świecie – spodziewają się dzieci. Co oczywiście sprawia, że i tak niezbyt cierpliwy Maniek, żyje w stanie permanentnej paniki i przerażenia co nie pozostaje bez wpływu na jego przyjaciół. W dodatku Sid odkrywa podziemny świat zamieszkały przez Dinozaury a nawet decyduje się na zostanie matką kilku z nich. Doskonałe dialogi, wartka akcja i barwne postacie sprawiają, że „Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów” to doskonała rozrywka dla całej rodziny.

W telewizji n film dostępny będzie w dwóch wersjach językowych:
- oryginalnej z napisami (w której głosów postaciom użyczyli m.in. Ray Romano, Queen Lafitah czy Simon Pegg) 
- z polskim dubbingiem ( z udziałem m.in. Wojciecha Malajkata, Cezarego Pazury, Piotra Fronczewskiego Waldemara Barwińskiego czy Jacka Kawalca).

Koszt 48 godzinnego wypożyczenia filmu to 11 złotych.

Od 26 lutego w kolekcji Premiery zapowiadany jest kolejny filmowy hit – rewelacyjna komedia „Kac Vegas” („Hangover”).

Oferowane przez telewizję nowej generacji n Premiery VOD to unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu, posługując się wyłącznie telefonem, lub – w wypadku dekoderów podłączonych do Internetu – bezpośrednio z poziomu dekodera. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...