reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Usta usta w VOD nSeriale

dodano: 2010-02-25 19:47 | aktualizacja: 2010-02-25 20:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: n.pl

nVOD „Usta Usta”  to brawurowa komedia o miłości, seksie i całej reszcie skomplikowanych kontaktów damsko-męskich, której telewizyjna premiera będzie mieć swoje miejsce już 6 marca 2010 roku na antenie TVN. Jednak już tydzień wcześniej – od 27 lutego – pierwsze dwa odcinki serialu będą mogli obejrzeć wszyscy użytkownicy dostępnej w telewizji nowej generacji n kolekcji VOD nSeriale.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Usta Usta” to polska adaptacja międzynarodowego hitu „Cold Feet” – zdobywcy ponad 20 najważniejszych nagród telewizyjnych (tym nagrody BAFTA i trzech British Comedy Award) .  

Jego akcja rozpoczyna się w momencie, w którym zwykle kończą się niemal wszystkie historie o miłości. Czyli zaraz po tym, gdy główny bohater i główna bohaterka pełni strachu i nadziei podejmują brzemienną w skutki decyzję o wspólnym życiu. Po czym żyją długo i szczęśliwie. W zasadzie…

Głównym bohaterem serialu „Usta, Usta” jest Adam (w tej roli fantastyczny Paweł Wilczak), który wreszcie znajduje wymarzoną Julię (rewelacyjna Magdalena Różczka). Poprzez tę dwójkę poznajemy pozostałe pary: Izę i Piotrka (Sonia Bohosiewicz i Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszkę i Krzysztofa (granych przez Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia), a wraz z nimi różne etapy związków – od pierwszego zauroczenia, przez młodożeńców aż po etap nieustającej małżeńskiej walki o domowe strefy wpływów.

Gwiazdorska obsada, wartka akcja i nietuzinkowe dialogi sprawiają, że „Usta Usta” to doskonała rozrywka dla każdego.
W telewizji nowej generacji n serial dostępny będzie w telewizji nowej generacji n już na tydzień przed swoją telewizyjną premierą - od 27 lutego 2010 roku.

Tego dnia, w poświęconej najlepszym polskim i światowym serialom kolekcji VOD nSeriale udostępnione zostaną dwa pierwsze odcinki tej pozycji. Kolejne części pojawiać się będą z tygodniowym wyprzedzeniem.

Poświęcona najlepszym produkcjom serialowym świata kolekcja nSeriale, – w której obok serialu „Usta, Usta” znaleźć można takie hity jak szósty sezon rewelacyjnych „Desperate Housewives”, czwarty sezon „Prison Break”, drugi sezon „Flashpoint” czy finałowa seria „Lost-Zagubieni” (dostępna już w tydzień po swojej amerykańskiej premierze) a już od 17 marca – najnowszy, szósty sezon kultowego „Dr House” to zaledwie część oferty VOD telewizji nowej generacji n, w której znaleźć można też takie oferty jak Premiery VOD - unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu, posługując się wyłącznie telefonem, lub – w wypadku dekoderów podłączonych do Internetu – bezpośrednio z poziomu dekodera. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin. W tym czasie można go oglądać dowolną ilość razu i w dowolny sposób. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem. O tym, którą wersję wybrać decyduje sam widz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...