reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Monitor Samsunga z wbudowanym komputerem

dodano: 2010-08-13 11:25 | aktualizacja: 2010-08-13 16:22
autor: Karol Czechowicki | źródło: Samsung

monitor 550EXn mini.jpg Samsung 550 EXn to jeden z najnowszych monitorów LFD z podświetleniem LED i wbudowanym komputerem z Windows Embedded Standard. Charakteryzuje się ostrzejsza jakością obrazu, dzięki czemu każdy detal sprawia wrażenie krystalicznie czystego. Urządzenie oferuje ekologiczny panel LED BLU, inteligentny czujnik - automatycznie oszczędzający energię, oszczędzaj energię, a także przestrzeń dzięki wbudowanym głośnikom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Doskonała wyrazistość obrazu w monitorze 550 EXn jest efektem dostępnej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jest to wartość dwukrotnie wyższa od szybkości odświeżania standardowych monitorów, która wynosi 60 klatek na sekundę.Monitory wielkoformatowe Samsung korzystają z energooszczędnej technologii LED Back Light Unit (BLU), umożliwiającej nawet 40% spadek zużycia energii w porównaniu ze standardowymi monitorami LFD.  A wbudowane głośniki gwarantują głośny i wyraźny dźwięk, tak więc nie ma potrzeby na zakup dodatkowego sprzętu audio.

Wentylator został umieszczony w środku obudowy monitora LFD, gwarantując niezawodną pracę urządzenia przez wiele lat bez niebezpieczeństwa przegrzania. Obraz dostępny przez interfejs DVI, Umożliwia współdzielenie obrazu pomiędzy wieloma monitorami LFD przy użyciu łatwiejszej do podłączenia ściany wideo.Oprogramowanie do zarządzania siecią oferuje dwie opcje: program oparty na protokole WAN/LAN umożliwiający lokalny dostęp i program internetowy, za pomocą którego dostęp do zasobów jest możliwy z każdego miejsca. MagicInfo pozwala na zdalną pracę na serwerze i zarządzanie pracą monitorów LFD z każdego miejsca na świecie. Zoptymalizowana aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie wieloma monitorami. Co więcej, wgrywanie, tworzenie, monitorowanie i kontrola wyświetlanych obrazów jest wygodniejsza i pochłania mniej czasu.

Monitory wielkoformatowe Samsung umożliwiają konfigurację PIP (obraz w obrazie) lub PBP (obraz obok obrazu). Jeśli jeden obraz podczas prezentacji to za mało, równocześnie można wyemitować dwa sygnały wideo, uzyskując maksymalną siłę przekazu. Dodatkowo urządzenie umożliwia wyświetlanie obrazu w pionie lub poziomie, w zależności od potrzeb. Funkcja obrotu zmienia położenie ekranu o 90˚, dając swobodę wyświetlenia prezentacji w orientacji pionowej lub reklam w orientacji poziomej.Dzięki wbudowanemu procesorowi matrycy wideo można utworzyć ścianę w formacie od 1 x 1 do 10 x 10, korzystając z całkowitej dowolności. Co więcej, ponieważ monitory nie wymagają dodatkowej konstrukcji, możliwości są niemal nieskończone.

Monitor LFD jest wyposażony we wbudowany komputer o wysokich parametrach. Opcjonalne rozwiązanie obsługujące kilka sieci – dostępne w sprzedaży jako osobny produkt – jest łatwe w konfiguracji przez sieć LAN, łatwe w zarządzaniu za pomocą oprogramowania serwerowego i niedrogie w eksploatacji. Ponadto zoptymalizowany procesor, pamięć RAM i miejsce na dysku sprawią, że w celu skutecznej komunikacji będziesz mieć wszystkie asy w rękawie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...