reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kontinent TV i Orion Express z nowościami

dodano: 2010-09-07 10:21 | aktualizacja: 2010-09-07 12:12
autor: Anita Dąbek | źródło: Kontinent TV

Kontinent TV We wtorek, 7 września 2010 roku rosyjski kanał Dom Kino dołączył do ofert platform satelitarnych Kontinent TV i Orion Express na satelitach odpowiednio Intelsat 15 (85,2E) i Express-AM3 (140E). Jest to stacja przeznaczona dla koneserów kina rosyjskiego. Codziennie emituje radziecką klasykę XX wieku, a także współczesne, rosyjskie hity. Widzowie będą mogli obejrzeć filmy, takie jak „Radca Stanu”, „Straż nocna”, „Straż dzienna”, „72 metry”, „Gambit turecki”, „Córki mafii”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Dom Kino zastępuje TV XXI w ramach platformy Kontinent TV, a MTV Hits w ramach Orion Express.

7 września br. obie platformy zostały wzbogacone również o kanał muzyczny Muzika Pervogo. Jest to całodobowy kanał dla tych, którzy kochają i rozumieją nowoczesną muzykę rosyjską - od popu po klastyczny rock, od najnowszej muzyki po nieco starszą. Muzika Pervogo zastępuje kanał VH1 Classic w Kontinent TV.

Również 7 września br. kanał Teleniania stał się dostępny dla abonentów Kontinent TV i Orion Express. Jest to lider wśród rosyjskich kanałów dla dzieci od 3 do 8 lat. Program został opracowany wspólnie z psychologami dziecięcymi. Codziennie na kanale nadawane są kochane przez wiele pokoleń filmy fabularne, animowane. Kanał Teleniania zastępuje MTV Hits w Kontinent TV, a 2х2 w Orion Express.

Oficjalna strona internetowa: www.1tvrus.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...