reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2. sezon „Queer as Folk” w nFilmHD

dodano: 2010-09-07 16:56 | aktualizacja: 2010-09-07 17:01
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

nfilm HD 6 września 2010 r. na antenie nFilmHD ruszyła premierowa seria 2. sezonu serialu „Queer as Folk”. „Queer as Folk” to jeden z najbardziej rewolucyjnych seriali w historii telewizji. Jego tytuł zaczerpnięty został z angielskiego powiedzenia „there’s nought so queer as folk” co oznacza mniej więcej – „nie ma niczego równie dziwacznego, jak człowiek”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
I w takich właśnie, humanistycznych kategoriach, należy rozpatrywać opowiedziane w nim historię grupy przyjaciół, z których większość to geje i lesbijki. Oparty na nominowanym w pięciu kategoriach do BAFTA (British Academy of Film and Television Arts), brytyjskim serialu pod tym samym tytułem, „Queer as Folk”, stał się wielkim sukcesem kanału Showtime, od razu zdobywając sobie wielu miłośników.

„Queer as Folk” jest przewrotem obyczajowym, rewolucją w formie artystycznie dopracowanego, wciągającego serialu. Jego bohaterowie żyją otwarcie, tworząc zwartą, świadomą swoich praw społeczność. „Queer as Folk” zawiera potężną dawkę dobrej energii, potrzebnej nowoczesnym społeczeństwom jak tlen. Ma jednak coś jeszcze – moc sprawczą, pomagającą obalać zużyte schematy i pokonywać homofobię.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...