reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Potężny ekran OLED od Mitsubishi Electric

dodano: 2010-09-13 16:07 | aktualizacja: 2010-09-13 16:31
autor: Anita Dąbek | źródło: Mitsubishi

Mitshubishi Electric Mitsubishi Electric Corporation wprowadzi na rynek Diamond Vision OLED, pierwszy na świecie system wyświetlania od 100 cali, który używa organicznej diody elektroluminescencyjnej (OLED) jako źródła światła. Sprzedaż na całym świecie rozpocznie się już 21 września 2010 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Diamond Vision OLED, przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń, zapewnia płynne, żywe obrazy przy użyciu nowo opracowanych przez Mitsubishi Electric technologii sterowania wideo. Ekran oferuje szeroki poziomy i pionowy kąt widzenia około 80 stopni i maksymalną jasność 1 200 cd/m kw. oraz dwa razy większy kontrast w porównaniu do produktów LED, dzięki czemu nadaje się do instalacji na obszarach stosunkowo jasno oświetlonych, takich jak obiekty handlowe, dworce i lotniska.

Stworzony poprzez połączenie wielu standardowych modułów mających 384 mm wysokości i szerokości każdy, o masie 8 kg, Vision Diamond OLED jest skalowalny i może być elastycznie formowany do określonej wielkości i kształtu, nawet z w zaokrąglone powierzchnie. Grubość ekranu 99 mm pozwala na montaż na ograniczonej przestrzeni, takiej jak wąskie ścieżki.

Produktu OLED, opracowany wspólnie przez Mitsubishi Electric i Tohoku Pioneer Corporation, tworzy światło w procesie elektroluminescencji. Każdy piksel składa się z anody i katody oddzielonych cienką, organiczną membraną.

Diamond Vision OLED Mitsubishi Electric zostanie zaprezentowany na stoisku firmy na CEATEC JAPAN 2010, które mają odbyć się w dniach 5-9 października w Makuhari Messe w Chiba w Japonii.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...