reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Walentynki w UPC NA ŻĄDANIE

dodano: 2012-02-09 21:42 | aktualizacja: 2012-02-10 11:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: UPC

Logo_UPC_New_2007 Do UPC NA ŻĄDANIE dołączyły dwie nowe sekcje: „Walentynki” oraz „Luc Besson”. Każda z nich oferuje blisko 20 filmów. Pierwsza to zbiór romantycznych filmów ostatnich lat. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć m.in. takie przeboje jak „Holiday”, „Mamma Mia” czy „Pożyczony Narzeczony”. Druga z kolei, została przygotowana specjalnie dla fanów prawdziwej klasyki kina. Sekcja „Luc Besson” oferuje najbardziej znane i doceniane filmy tego reżysera, m.in. „Wielki błękit”, „Angel-A”, „Leona Zawodowca” oraz „Piąty Element”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fani kina z pewnością znajdą w nich wiele filmowych propozycji na spędzenie nastrojowego walentynkowego wieczoru z  ukochaną osobą.

Poszerzająca się oferta usługi UPC NA ŻĄDANIE to odpowiedź na nowy styl życia i korzystania z potencjału nowoczesnej telewizji. Daje ona możliwość dostępu do ulubionych filmów i programów o każdej porze. Ponad połowa respondentów biorących udział w ostatnich, walentynkowych, badaniach UPC, stwierdziła, że wspólne oglądanie telewizji ma pozytywny wpływ na budowanie relacji w związku. Badania wykazały, że 78% z nas spędza wspólnie czas właśnie w ten sposób. Większość par ogląda filmy i seriale (71%), programy informacyjne (50%), edukacyjne (42%) oraz te, związane z dzieloną pasją, jak gotowanie (34%), czy podróże (36%).

Aby obejrzeć polecane filmy w UPC NA ŻĄDANIE wystarczy nacisnąć przycisk „on demand” na pilocie, a następnie przejść do sekcji „Oferty specjalne” i wybrać zakładkę „Luc Besson” lub „Walentynki”. Akcja Walentynkowa będzie trwała do 21 lutego, z sekcji wielkiego reżysera, natomiast, korzystać można do 29 lutego. Przypominamy także, że w lutym w menu głównym usługi pojawiła się  zakładka „Oscary”, w której znajdują się nominowane i nagrodzone statuetką filmy.  

Obecnie UPC oferuje ponad 3 600 filmów, programów i odcinków seriali, w tym blisko 1500 darmowych  pozycji, wśród nich koncerty największych gwiazd światowej sceny muzycznej, programy rozrywkowe oraz odcinki seriali animowanych i obyczajowych. W ofercie znajduje się ponad 450 filmów oraz blisko 500 produkcji fabularnych i dokumentalnych oraz odcinków seriali w jakości HD. Widzowie mają do dyspozycji także 10 KANAŁÓW NA ŻĄDANIE. W listopadzie do oferty dołączył CANAL + NA ŻYCZENIE. Ponadto aplikacja umożliwia łatwy dostęp do: TVP NA ŻĄDANIE, TVN NA ŻĄDANIE, DISCOVERY ON DEMAND, FILMBOX ON DEMAND, NATIONAL GEOGRAPHIC NA ŻĄDANIE, HBO ON DEMAND, DISNEY NA ŻĄDANIE, CARTOON NETWORK NA ŻĄDANIE, SUNDANCE CHANNEL NA ŻĄDANIE, które oferują odcinki seriali animowanych i obyczajowych oraz najpopularniejsze programy dokumentalne i lifestylowe. Wszystkie pozycje z oferty UPC NA ŻĄDANIE dostępne są natychmiast, za naciśnięciem przycisku “on demand” na pilocie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...