reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy dyrektor programowy w Polcast Television

dodano: 2012-06-14 15:47 | aktualizacja: 2012-06-14 15:49
autor: Anita Dąbek | źródło: Polcast Television

Water_Planet_www.jpg Piotr Lenarczyk w Polcast Television będzie odpowiedzialny za programowanie i rozwój dwóch nowych kanałów tematycznych: Water Planet i Novela tv.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wcześniej związany był z londyńskim Technicolor Network Services UK, gdzie pełnił funkcję Project Managera. Był odpowiedzialny za projekty nowych kanałów tematycznych głównie dla Walt Disney oraz ABC. Pracował również dla TVP, gdzie pełnił między innymi funkcję dyrektora Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu. W ostatnich latach udzielał konsultacji w zakresie sprzedaży, dystrybucji i koprodukcji telewizyjnej na rynkach CEE. Jest absolwentem socjologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również informatykę w Adelphi Univeristy w Nowym Jorku.

Monika Jankowska objęła w Polcast Television stanowisko product managera. Z branżą mediów związana jest od 9 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w domach mediowych takich jak: OMD Poland, ZenithOptimedia Group oraz Equinox Media, gdzie zajmowała się media digital oraz szeroko rozumianą strategią reklamową. W Polcast Television odpowiada za opracowywanie strategii marketingowej, nadzór i realizację komunikacji promocyjnej kanałów telewizyjnych Water Planet i Novela tv w zakresie reklamy oraz promocji.

Kanały  Water Planet i Novela tv rozpoczęły nadawanie 14 maja 2012 roku.  Są nadawane poprzez Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E). Ich nadawcą jest spółka Polcast Television.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...