reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VIVA Polska kodowana od 17 lipca

dodano: 2012-07-06 12:21 | aktualizacja: 2012-07-06 15:00
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna

Viva Polska Niedawno redakcja SAT Kuriera informowała o zmianach w ramówce i oprawie graficznej, a także przejściu na emisję w 16:9 stacji muzycznej VIVA Polska (więcej tutaj), które mają zostać przeprowadzone w lipcu 2012 roku. Na tym się nie skończy, nadawca VIVA Polska, czyli Viacom International Media Networks, podjął decyzję o zakodowaniu sygnału tego kanału. Nastąpi to 17 lipca 2012 roku. Tym samym dostęp do tej polskiej stacji muzycznej zostanie zawężony, gdyż z emisji FTA z 13°E korzysta wielu polskich widzów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należy podkreślić, że dostęp do stacji VIVA Polska nadal będzie możliwy u operatorów kablowych i satelitarnych w Polsce, podobnie jak obecnie w przypadku MTV Polska.

Komentarz Kariny Łudź, Communications Manager w Viacom International Media Networks dla redakcji SAT Kuriera:

17 lipca kanał VIVA Polska zostanie zakodowany dla odbiorców spoza Polski. Decyzja jest spowodowana faktem, iż część programów z nowej ramówki VIVY musi spełniać warunki licencji, na podstawie której zostały zakupione, a więc być emitowana na terytorium Polski. Chciałabym jednak zapewnić, że VIVA będzie nadal dostępna u wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych w kraju.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z głowicą FBC DVB-S2X oparty...

900 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama