reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Religia.tv nie podpisuje nowych umów z operatorami

dodano: 2012-10-18 10:44 | aktualizacja: 2012-10-18 11:42
autor: Anita Dąbek | źródło: rpkom.pl / KIKE

Religia_tv_www.jpg Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej (KIKE) wspomina na swojej stronie internetowej, że kanał religia.tv przestał udzielać licencji operatorom płatnej telewizji. Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2013 roku w kanale nie będzie już produkcji własnych, a jedynie powtórki i zakupione produkcje (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KIKE pisze o postępach w planach wdrażania oferty telewizyjnej u zrzeszonych w niej operatorów sieci. - Ilość programów w pakietach i ich kształt mogą zmieniać się nieznacznie do czasu podpisania finalnych umów z nadawcami [...] Jednym z przypadków obrazujących sytuację jest zaprzestanie udzielania licencji przez nadawcę kanału „Religia TV” (w przeciągu ostatnich dni) ze względu na prawdopodobną likwidację kanału, który w chwili obecnej będzie nadawać jedynie dla odbiorców, z którymi związany jest umową - podaje KIKE.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...