reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Współpraca reklamowa CANAL+ Cyfrowego i Grupy TVN

dodano: 2012-11-26 12:55 | aktualizacja: 2012-11-26 12:57
autor: Anita Dąbek | źródło: CANAL+

CANAL+ Cyfrowy CANAL+ Cyfrowy rozpoczyna współpracę z Premium TV – projektem TVN Media, oferującym reprezentację handlową innym nadawcom. Od stycznia 2013 roku Premium TV będzie sprzedawało czas reklamowy wszystkich autorskich kanałów z rodziny CANAL+ i kanałów tematycznych CANAL+ Cyfrowego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Premium TV zaoferowało nam najbardziej korzystną, zdywersyfikowaną, kompleksową i innowacyjną ofertę. Profesjonalny zespół menedżerów dedykowanych do obsługi naszych kanałów, doskonale znających rynek, mających doświadczenie zarówno w pracy po stronie domów mediowych, jak i samych mediów, stanowi gwarancję dobrej zespołowej współpracy i efektywnego wykorzystania wartości naszych marek przy sprzedaży reklam, ofertach sponsorskich i projektach specjalnych na wymagającym i mocno konkurencyjnym dziś rynku - powiedziała Beata Mońka, prezes spółki CANAL+ Cyfrowy S.A.

- Bardzo się cieszę z decyzji CANAL+ o podjęciu ekskluzywnej współpracy z Premium TV. Jest to potwierdzenie doskonałej jakości usług, które Premium TV oferuje swoim partnerom - powiedział Markus Tellenbach, Prezes Grupy TVN.

- Decyzja o wyborze Premium TV jako partnera reprezentującego kanały CANAL+ Cyfrowego na polskim rynku reklamowym to kolejny krok pozwalający wzmocnić i rozwinąć naszą ofertę dla klientów i domów mediowych. Stacje CANAL+ Cyfrowego charakteryzują się bardzo wysoką jakością programową i odpowiednim dopasowaniem do grup najbardziej pożądanych przez reklamodawców. Dzięki silnemu sprofilowaniu stacje CANAL+ Cyfrowego wzmocnią nasze produkty demograficzne – pakiety kobiece i męskie. Pozwolą także na stworzenie najsilniejszej zasięgowo oferty skierowanej do grup dziecięcych - powiedział Andrzej Karasowski, Szef Premium TV.
 
Rozmowy w sprawie reprezentacji handlowej kanałów CANAL+ Cyfrowego były prowadzone od sierpnia 2012 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...