reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zagłosuj, żeby powstała telewizja PATI

dodano: 2013-02-15 08:19 | aktualizacja: 2013-02-15 11:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: wrotapodlasia.pl/Uniwersytet w Białymstoku

PATI Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa Każdy mieszkaniec województwa podlaskiego, który ukończył 16 lat, może zagłosować na wybrany projekt w ramach inicjatywy Budżetu Obywatelskiego. Koncerty, nowe aplikacje internetowe, gry miejskie, warsztaty artystyczne to  tylko niektóre projekty zgłoszone do konkursu. W sumie wybierać można z 25 propozycji. Województwo podlaskie jest pierwszym województwem w Polsce, które daje mieszkańcom możliwość decydowania, na co wydane zostaną pieniądze z kasy województwa. Głosowanie zakończy się 11 marca 2013 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach Budżetu Obywatelskiego do rozdania jest 100 tysięcy złotych, dofinansowanie jednego  projektu nie może przekroczyć kwoty 50 tysięcy zł.

Głosować można m.in. na projekt Parlamentu Studentów Uniwersytetu w Białymstoku (UwB) pod nazwą Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa (PATI).

- PATI ma promować akademickość regionu. Będzie tu miejsce na prezentację ciekawych studenckich inicjatyw, ważnych naukowych wydarzeń, osiągnięć studentów i pracowników podlaskich uczelni. I najważniejsze: telewizję tworzyć mają studenci. Będzie to znakomita okazja do zdobycia dziennikarskich doświadczeń, wykazania się kreatywnością i dobrej zabawy - informują pomysłodawcy projektu.

Głosować może każdy, kto mieszka w województwie podlaskim (nie musi być tutaj zameldowany, wystarczy że jest to pobyt czasowy na przykład na okres studiów)  i ukończył 16 lat. Głos można oddać na maksymalnie dwa projekty, wypełniając kartę do głosowania.

Kartę można pobrać ze strony:
http://www.wrotapodlasia.pl/pl/region/Bud%C5%BCet+Obywatelski/

Na stronie dostępny jest także regulamin akcji i wykaz pozostałych projektów, które ubiegają się o wsparcie.

Kartę można:
- wysłać na adres: [email protected]
- wrzucić do urny w Biurze Sejmiku Województwa Podlaskiego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku (karty są tam dostępne) w godzinach od 8:00 do 15:00.

Wyniki ogłoszone będą 12 marca br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...