reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Telewizja dlaCiebie.tv z serwisami dla Katowic i Chorzowa

dodano: 2013-02-17 04:21 | aktualizacja: 2013-02-17 21:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: dlaCiebie.tv

Telewizja Dla Ciebie dlaCiebie.tv Telewizja dlaCiebie.tv, dostępna w sieciach Jambox i UPC Polska na Śląsku, wprowadziła do swojej ramówki nowe serwisy lokalne - Katowice i Chorzów. Producentem audycji jest firma comtv.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serwisach widzowie znajdą relacje z ważnych wydarzeń społecznych i kulturalnych, imprez sportowych i innych.

Serwis lokalny dla Katowic emitowany jest o 8:00 i 18:00, natomiast dla Chorzowa o 8:15 i 18:15. Premierowe odcinki nadawane są we wtorki.

O godzinie 16:25 telewizja dlaCiebie.tv zaprasza natomiast na reportaże zrealizowane przez comtv.pl, jedną z pierwszych telewizji internetowych w Polsce. Telewizja comtv.pl realizuje m.in. obsługę medialną śląskich klubów sportowych, m.in. takich jak: GKS Katowice, Ruch Chorzów, KPR Ruch Chorzów, UKS Alba Chorzów, Clearex Chorzów.

Telewizja dlaCiebie.tv (Telewizja dla Ciebie) z Jaworzna, to lokalny kanał dla mieszkańców Śląska (Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice, Knurów, Piekary Śląskie, Jaworzno, Lędziny, Olkusz, Zawiercie, Częstochowa, Łaziska Górne, Żory). Nadawcą dlaCiebie.tv jest Wydawnictwo GM sp. z o.o. Kanał dostępny jest w śląskich sieciach kablowych UPC Polska i Jambox, a także w Internecie: http://dlaciebie.tv/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...