reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości programowe TVS

dodano: 2013-03-01 17:10 | aktualizacja: 2013-03-01 17:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS

TVS TV Silesia Telewizja Silesia Telewizja TVS (TVS HD, TVS HD +1) przygotowała dla widzów nowe pozycje w swojej ramówce. Znajdą się w niej magazyny „Wypunktowani” i „Obiektywni w Kulturze” oraz serial obyczajowy „Dr Martin".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wypunktowani” - każdy odcinek to porcja niezbędnej wiedzy z zakresu rozsądnego i bezpiecznego poruszania się po drodze. To także najświeższe wiadomości z rynku motoryzacyjnego. Program będzie miał charakter edukacyjny -  będzie propagował bezpieczną jazdę samochodem i motocyklem jak również utrwalał przepisy ruchu drogowego. Na antenie od 25 marca 2013 roku o godzinie 21:55 w TVS i TVS HD oraz 22:55 w TVS HD +1.

„Obiektywni w Kulturze” - to relacja z najciekawszych wydarzeń muzycznych, filmowych i artystycznych w województwie śląskim. „Obiektywni w Kulturze” to program dla tych, którzy szukają w muzyce, sztuce czy literaturze czegoś więcej niż rzeczy z pierwszych stron gazet i czołówek list przebojów. Teledyski legendarnych gwiazd za którymi tęsknimy, wywiady z  polskimi i zagranicznymi artystami, recenzje płyt, książek oraz filmów. Program poprowadzi Tomasz Brzoza. Emisja w każdy czwartek o godzinie 21:55 w TVS i TVS HD oraz o 22:55 w TVS HD +1.

„Dr Martin" - doktor Martin Elingham (Martin Clunes) to błyskotliwy i utalentowany chirurg naczyniowy. Przewrotny los sprawia jednak, że na skutek pogłębiającej się hemofobii (strach przed krwią), zmuszony jest zrezygnować z doskonale zapowiadającej się kariery. Opuszcza tętniący życiem Londyn i przeprowadza się do zacisznej Kornwalii, by objąć stanowisko lekarza rodzinnego. I tu pojawiają się przeszkody. Gabinet w Portwenn, w którym przychodzi mu prowadzić praktykę, znacznie odbiega od standardów do których przywykł, a niekompetentna asystentka również nie napawa optymizmem. Profesjonalny, acz gburowaty doktor Martin, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a jego kompletny brak umiejętności interpersonalnych skutecznie odstrasza jego nowych pacjentów. Minie trochę czasu, zanim Elingham przekona do siebie zjednoczone przeciwko niemu miasteczko oraz Louise, nauczycielkę, w której potajemnie się podkochuje... Serial obyczajowy „Doktor Martin” od 2 marca 2013 roku w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 15:15 w TVS i TVS HD oraz 16:15 w TVS HD +1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...