reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gwiazda serialu „Na dobre i na złe” twarzą TV Republika

dodano: 2013-03-27 13:20 | aktualizacja: 2013-03-27 15:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna

TV Republika Telewizja Republika Wśród dziennikarzy i publicystów jedną z twarzy szykującej się do startu publicystyczno-informacyjnej TV Republika będzie Redbad Klijnstra - urodzony w Holandii polski aktor filmowy i teatralny oraz reżyser. Szerszej publiczności znany jest z jednej z ról w serialu „Na dobre i na złe” (emisja w TVP2, TVP2 HD, TVP HD, TVP Polonia, TVP Seriale), gdzie wciela się w postać anestezjologa Ruuda Van Graafa, męża siostry Bożenki (Edyta Jungowska), czy filmu sensacyjnego „Gry uliczne”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czym Redbad Klijnstra będzie zajmował się w TV Republika?

- Redbad będzie robił u nas program. Trochę rozrywki, satyry i publicystyki kulturalnej. To pozycja godna polecenia - poinformował serwis satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

TV Republika to nowa telewizja publicystyczno-informacyjna tworzona przez prawicowych dziennikarzy i publicystów. Jej nadawcą jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj) Stacja będzie dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), kablowym i w Internecie. (więcej tutaj i tutaj) Poprzez satelitę przez miesiąc stacja będzie dostępna w niekodowanym przekazie (FTA). Dla operatorów kablowych dostępna będzie wersja w wysokiej rozdzielczości (HD). TV Republika ma znaleźć się m.in. w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat. (więcej tutaj) Według planów stacja ma rozpocząć nadawanie w maju 2013 roku, po długim weekendzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...