reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ o nałożeniu kary przez UOKiK

dodano: 2013-04-30 10:37 | aktualizacja: 2013-04-30 10:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: forum.ncplus.pl

nc+ NOWE 29 kwietnia 2013 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o nałożeniu na na ITI Neovision sankcji finansowej 10 mln 841 tys. zł (więcej tutaj). Operator platformy nc+ wystosował oświadczenie w tej sprawie: - Platforma nc+ otrzymała dzisiejszą decyzję Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W trakcie trwania postępowania podjęliśmy wszelkie możliwe działania zmierzające do jak najszerszej współpracy z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Obecnie analizujemy pod kątem prawnym zarówno samą decyzję Urzędu, jak i jej uzasadnienie. Do czasu zakończenia tych analiz nie odnosimy się do samej decyzji. Jednocześnie chcemy podkreślić, że większość środków naprawczych nałożonych przez Prezes Urzędu pokrywa się z wcześniej zaproponowanymi przez nas zmianami w ofercie, ogłoszonymi publicznie w liście do abonentów opublikowanym 12 kwietnia br., i konsekwentnie wprowadzanymi w ich interesie - kontynuowano w oświadczeniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...
reklama