reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ o nałożeniu kary przez UOKiK

dodano: 2013-04-30 10:37 | aktualizacja: 2013-04-30 10:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: forum.ncplus.pl

nc+ NOWE 29 kwietnia 2013 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o nałożeniu na na ITI Neovision sankcji finansowej 10 mln 841 tys. zł (więcej tutaj). Operator platformy nc+ wystosował oświadczenie w tej sprawie: - Platforma nc+ otrzymała dzisiejszą decyzję Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W trakcie trwania postępowania podjęliśmy wszelkie możliwe działania zmierzające do jak najszerszej współpracy z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Obecnie analizujemy pod kątem prawnym zarówno samą decyzję Urzędu, jak i jej uzasadnienie. Do czasu zakończenia tych analiz nie odnosimy się do samej decyzji. Jednocześnie chcemy podkreślić, że większość środków naprawczych nałożonych przez Prezes Urzędu pokrywa się z wcześniej zaproponowanymi przez nas zmianami w ofercie, ogłoszonymi publicznie w liście do abonentów opublikowanym 12 kwietnia br., i konsekwentnie wprowadzanymi w ich interesie - kontynuowano w oświadczeniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

139 zł Więcej...
reklama