reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Soboty z polskim kinem w lipcu w ITVN

dodano: 2013-07-04 18:24 | aktualizacja: 2013-07-04 19:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITVN

ITVN TVN International W lipcowe, sobotnie wieczory telewizja ITVN (TVN International) zaprasza na kontynuację cyklu „Sobotnich filmów letnich” (więcej tutaj). O stałej porze - 20:00 (CET - Berlin, Paryż, CDT - Chicago) i 21:00 (EDT - Nowy Jork, Toronto) na antenie stacji widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie przeboje polskiego kina jak: „300 mil do nieba”, „Hel”, „Święty interes”, czy komedię „Jak żyć?”. Na ekranie nie zabraknie oczywiście najlepszych polskich aktorów - Andrzeja Grabowskiego, Piotra Adamczyka, Pawła Królikowskiego, czy Anny Cieślak.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszą sobotę miesiąca stacja zaproponuje widzom ekranizację słynnej historii dwóch chłopców, którzy w 1985 roku ukryci pod podwoziem ciężarówki uciekają do Danii. Smutna i trudna rzeczywistość ówczesnej Polski zmusza braci Zielińskich do  niebezpiecznej podróży w poszukiwaniu lepszego życia. Jak dalej potoczą się ich losy? Widzowie przekonają się o tym oglądając film „300 mil do nieba” 6 lipca 2013 roku na antenie iTVN.

W kolejny wakacyjny weekend (13 lipca 2013 roku) stacja zaprasza na przejmujący dramat psychologiczny „Hel”. Poznamy napięte i niełatwe relację ojca i jego dawno nie widzianego syna, a także mroczną tajemnicę, która za nimi stoi. W rolach głównych Paweł Królikowski, Anna Geislerova, Lesław Żurek i Bartosz Żukowski.

20 lipca 2013 roku stacja  zaprasza ma komedię „Święty interes”. To historia Leszka i Janka, którzy po wielu latach wracają do rodzinnej wsi. Okoliczności nie są jednak zbyt przyjemne. Bracia przyjeżdżają na pogrzeb ojca. Ku ich zaskoczeniu, zmarły nie przepisał im ani ziemi, ani majątku. Pozostawił im w spadku jedynie stary samochód. Jaka tajemnica kryje się za zepsutą Warszawą, którą interesuje się cała wieś?

W ostatnią sobotę miesiąca (27 lipca 2013 roku) stacja również zaprasza na polską komedię. Tym razem w filmie „Jak żyć?” poznamy losy Kuby, który dowiaduje się, że niebawem zostanie ojcem. Chłopak postanawia poprosić doświadczonych wujów o pomoc w przygotowaniach do przyjęcia dziecka na świat. Jak się okazuje, rady starszych sprawiają, że życie Kuby zmienia się diametralnie. Czy będą to zmiany na lepsze?

ITVN (TVN International) to międzynarodowy kanał Grupy TVN. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (USA), Kanadzie, Australii, Niemczech, Francji, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Przekaz nie jest dostępny w Polsce. W ramówce stacji znajdziemy produkcje znane z innych kanałów Grupy TVN (TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7 oraz TVN Meteo), a także hity światowego kina i dokumentu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...