reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Japoński 70-calowy Jumbo Jet - 747 od Sharpa

dodano: 2013-07-26 11:56 | aktualizacja: 2013-07-29 13:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: sharp.pl

Sharp LE747 Z końcem lipca  2013 roku na europejski rynek trafi najnowszy telewizor Sharp - 70-calowy AQUOS LED 3D – LE747. Ekrany AQUOS serii LE747 wykorzystują najnowocześniejsze technologie przetwarzania obrazu opracowane przez firmę Sharp. Zaletami najnowszego modelu są nie tylko jego jakość i rozmiar ekranu, ale także atrakcyjna cena oraz energooszczędność.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki ekranowi o przekątnej 177 cm użytkownicy we własnym domu mogą poczuć się niczym w kinie. Obrazy wyświetlane na  70-calowym ekranie mają bowiem rozmiar zbliżony do rzeczywistości. Za sprawą nowego jumbo w stajni Sharp – każdy film 2D, 3D czy emocjonujące wydarzenie sportowe staną się wyjątkowym przeżyciem.

Jakość obrazu oferowana przez LE747 nie ustępuje jego wielkości. Doskonałe odwzorowanie kolorów, znakomity kontrast oraz płynność szybko zmieniających się scen zapewnia szybki panel X-GEN o rozdzielczości FULL HD firmy Sharp. Jednocześnie wyświetlanie obrazu w trybie 100Hz z dodatkowym filtrem poprawia jakość odtwarzanych materiałów filmowych.

Telewizor Sharp AQUOS LED 3D LC-70LE747 to nie tylko wyjątkowy rozmiar i jakość obrazu. Dzięki rozbudowanym funkcjom, dwurdzeniowemu procesorowi i nowemu ekranowi powitalnemu Home Screen, telewizor staje się prawdziwym multimedialnym centrum domowej rozrywki. Poprzez platformę AQUOS NET+ widzowie uzyskują dostęp do kilkudziesięciu różnych aplikacji, takich jak platformy wideo na życzenie oraz indywidualne mediateki nadawców. Za sprawą otwartej przeglądarki, posiadacze nowego telewizora Sharp mogą korzystać z nieograniczonego dostępu do internetu. Dzięki aplikacjom na platformę iOS i Android możemy sterować tym 70-calowym gigantem za pomocą smartfona lub tabletu, a także bezprzewodowo strumieniować zdjęcia, muzykę czy filmy.

Nowegy AQUOS wyposażony jest ponadto w tunery HD - DVB-T/ DVB-C / DVB-S/S2.  Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się z odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Dodatkowo w urządzeniu zainstalowano tuner DVB-T2, który pozwala na odbiór sygnału w standardzie, który już dziś obowiązuje w części krajów Europy. Oznacza to, że w razie ewentualnych zmian w nadawaniu sygnału, użytkownicy LE747 będą wcześniej przygotowani.

W telewizorze Sharp LE747 zainstalowano także odtwarzacz multimedialny, poprzez który użytkownicy uzyskują dostęp do zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej.

Dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu energii, telewizor spełnia bardzo rygorystyczne kryteria klasy energetycznej A+.

Cena: ok. 12.000 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...