reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ostry dyżur” 7 w TVN7

dodano: 2013-07-26 12:47 | aktualizacja: 2013-07-26 13:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN7 HD TVN 7 HD TVN Siedem logo Jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat znowu w TVN7 i TVN7 HD! Akcja każdego odcinka „Ostrego dyżuru” dzieje się w środowisku lekarzy pracujących w chicagowskim szpitalu, który zna cały świat. Siódmy sezon tego kultowego serialu już od 30 lipca 2013 roku, od poniedziałku do piątku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W siódmym sezonie lekarze oddziału ratunkowego będą udzielać pomocy m.in. pacjentowi z cukrzycą, który odmawia wykonywania regularnych dializ, kobiecie w stanie śpiączki, której prawny opiekun niechętnie podejmuje decyzje związane z jej zdrowiem, młodemu sparaliżowanemu pacjentowi oraz ekstrawaganckim uczestnikom zjazdu miłośników fantastyki naukowej, na którym doszło do poważnego wypadku. A co zmieni się w życiu prywatnym bohaterów? Doktor Greene oświadcza się Corday i zaskakuje ją kupnem nowego domu. Carter kończy terapię odwykową. Romano zostaje ukarany za przewinienie, o którym Benton doniósł inspektorowi szpitala. Abby zostaje zawieszona w prawach studenta z powodu nieopłacenia nauki przez jej męża. Chen wtajemnicza Weaver, że jest w ciąży, a Malucci nalega na ustalenie kto jest ojcem dziecka. Po wyrzuceniu z pracy, Benton ma problemy ze znalezieniem nowego stanowiska i w ostateczności akceptuje propozycję pracy tymczasowej, którą proponuje mu Romano.

„Ostry dyżur” - sezon 7., emisja od poniedziałku do piątku (od 30 lipca 2013 roku) o 17:00 w TVN7 i TVN7 HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...