reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ostry dyżur” 7 w TVN7

dodano: 2013-07-26 12:47 | aktualizacja: 2013-07-26 13:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TVN7 HD TVN 7 HD TVN Siedem logo Jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat znowu w TVN7 i TVN7 HD! Akcja każdego odcinka „Ostrego dyżuru” dzieje się w środowisku lekarzy pracujących w chicagowskim szpitalu, który zna cały świat. Siódmy sezon tego kultowego serialu już od 30 lipca 2013 roku, od poniedziałku do piątku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W siódmym sezonie lekarze oddziału ratunkowego będą udzielać pomocy m.in. pacjentowi z cukrzycą, który odmawia wykonywania regularnych dializ, kobiecie w stanie śpiączki, której prawny opiekun niechętnie podejmuje decyzje związane z jej zdrowiem, młodemu sparaliżowanemu pacjentowi oraz ekstrawaganckim uczestnikom zjazdu miłośników fantastyki naukowej, na którym doszło do poważnego wypadku. A co zmieni się w życiu prywatnym bohaterów? Doktor Greene oświadcza się Corday i zaskakuje ją kupnem nowego domu. Carter kończy terapię odwykową. Romano zostaje ukarany za przewinienie, o którym Benton doniósł inspektorowi szpitala. Abby zostaje zawieszona w prawach studenta z powodu nieopłacenia nauki przez jej męża. Chen wtajemnicza Weaver, że jest w ciąży, a Malucci nalega na ustalenie kto jest ojcem dziecka. Po wyrzuceniu z pracy, Benton ma problemy ze znalezieniem nowego stanowiska i w ostateczności akceptuje propozycję pracy tymczasowej, którą proponuje mu Romano.

„Ostry dyżur” - sezon 7., emisja od poniedziałku do piątku (od 30 lipca 2013 roku) o 17:00 w TVN7 i TVN7 HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...