reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Polsat: Walka Adamek - Guinn tylko u nas, nie w TVP

dodano: 2013-08-02 20:33 | aktualizacja: 2013-08-05 10:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: polsatsport.pl

logo polsat - Sobotnie starcie Tomasza Adamka z Dominickiem Guinnem w Uncasville może pokazać tylko Polsat. Żadna inna stacja nie ma do niego praw - poinformował Pat English, prawnik grupy Main Events, która jest właścicielem praw telewizyjnych do walk „Górala". Informację tę potwierdza promotor Adamka - Ziggy Rozalski. - TVP nie może tego pokazać - powiedział Rozalski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisję gali Polsat Sport (Polsat Sport HD) przeprowadzi w nocy z 3 na 4 sierpnia 2013 roku. - Dzisiaj wieczorem TVP nieoczekiwanie poinformowała, że... również pokaże galę - pisze polsatsport.pl. Informacja jest bezpodstawna, bo wyłączne prawa do tej gali ma Telewizja Polsat.

- Na jakiej więc zasadzie TVP chciałaby pokazać walkę Adamka? - pyta polsatsport.pl. Marcin Karda, redaktor prowadzący Sekretariat programowy ds. audycji sportowych TVP, stwierdził, że nie może udzielać informacji na ten temat.

- Być może TVP po prostu nie wiedziała o tym, że prawa do transmisji walki Adamka ma tylko Polsat - powiedział Piotr Pykel, zastępca dyrektora ds. sportu w Polsacie.

- Dobre obyczaje teoretycznie powinny dawać nadzieje na skonsultowanie takiej sprawy. Nic takiego nie nastąpiło. Jest nam trochę przykro. Tak czy inaczej walka Adamka będzie w Polsacie - dodał Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Polsacie.

Studio w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD przed galą rozpocznie się o godzinie 3.30 w nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 sierpnia 2013 roku). Poprowadzi je Mateusz Borek, którego gośćmi będą Krzysztof Zimnoch oraz Janusz Pindera - komentator i ekspert Polsatu Sport.

Powtórka gali Adamek - Guinn w niedzielę, 4 sierpnia 2013 roku o 9:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD oraz o 9:45 w Polsacie i Polsacie HD.

Przypomnijmy, iż według pierwszych zapowiedzi (z 19 lipca br.) walka Adamek - Guinn miała zostać pokazana na antenach Polsatu (więcej tutaj). 2 sierpnia br. Telewizja Polska poinformowała natomiast, iż pojedynek zobaczymy w TVP2, TVP2 HD i TVP Sport (więcej tutaj).

Aktualizacja:

TVP poinformowało w sobotę, 3 sierpnia ok. godz. 9:00, że wycofuje informację prasową dotyczącą walki Tomasz Adamka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...