reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sierpniowe nowości w PPV Cyfrowego Polsatu

dodano: 2013-08-06 14:58 | aktualizacja: 2013-08-06 15:24
autor: Anita Dąbek | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa W środku lata VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu kusi wieloma nowymi tytułami, które jeszcze bardziej umilą widzom przyjemny, wakacyjny czas. Na półce z nowościami znajdą się popularne polskie produkcje, takie jak: „Drogówka” i „Bejbi Blues”. Wysoką temperaturę obniży film katastroficzny „100 stopni poniżej zera”, a dokument „Będziesz legendą człowieku” odkryje kulisy Euro 2012. Na widzów czekają także, m.in.: ekranizacja kultowej bajki „Smerfy”, animacja „Superman DCU: Wyzwolenie” oraz komedie „Weekend z królem” i „Tajna agentka”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mroczny świat Smarzowskiego i realne spojrzenie Rosłaniec

„Drogówka” - niekwestionowany hit kinowy - to kryminał polityczny, historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączą kontakty koleżeńskie, wspólne pasje i interesy. Gdy jeden z nich ginie w tajemniczych okolicznościach, o morderstwo oskarżony zostaje sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa), który, starając się udowodnić swoją niewinność, odkrywa przestępcze powiązania na najwyższych szczeblach władzy. „Drogówka” to kolejny film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, znanego twórcy filmów: „Dom zły”, „Róża” i „Wesele”.

„Bejbi Blues” - nowy film reżyserki „Galerianek” Katarzyny Rosłaniec, to historia 17-letniej młodej mamy, która, kierując się przykładem młodych gwiazd z kolorowych magazynów, zapragnęła mieć dziecko. Nastolatka decyduje się na posiadanie potomstwa, nie zdając sobie sprawy, z czym związane jest macierzyństwo i jak zmieni się  jej życie, kiedy na świecie pojawi się syn.

Kontynuując wątek policyjny, wchodzimy w sam środek wielkiego pościgu w thrillerze „Czas zapłaty”. Oficer policji Max Lewinsky jest o krok od schwytania przestępcy, śmiałego i sprytnego złodzieja Jacoba Sternwooda. Jednak to ten drugi wychodzi z pojedynku zwycięsko. Po pewnym czasie od spektakularnej porażki głównego bohatera nadarza się okazja na rewanż...
 
Od katastrofy po silne emocje kibiców sportowych

Pogodowe anomalie nie są nam obce. Jednak „100 stopni poniżej zera” to już nie jest taka sobie zmiana aury. Kiedy klimat szaleje, a kataklizmy pogodowe niszczą miasta i wsie na całym świecie, grupa naukowców podejmuje wyzwanie polegające na zatrzymaniu nadejścia kolejnej epoki lodowcowej.

„Będziesz legendą człowieku” - to film dokumentalny, który przedstawia naszą drużynę narodową podczas Euro 2012. Reżyser Marcin Koszałka zagląda za kulisy wydarzenia, w miejsca do tej pory niedostępne dla widzów, pokazując rożne emocje piłkarzy: chwile zwątpienia, dumy, nadziei i rozczarowania, a także uchyla niektóre szczegóły ich życia osobistego.

Weekend z królem - historia romansu Daisy i Roosvelta

 Akcja „Weekendu z królem" rozgrywa się w latach 30. Daisy zostaje zaproszona do rezydencji matki Roosvelta, by, jako daleka kuzynka prezydenta, dotrzymywać mu towarzystwa. Jest w tym tak dobra, że wkrótce z towarzyszki staje się kochanką. Choć jest już kobietą dojrzałą, relacja z Roosveltem pod wieloma względami przypomina młodzieńczą miłość, pełną iluzji i romantycznych nadziei niemających pokrycia w rzeczywistości.
 
Smerfy wyjeżdżają, a Superman zostaje...

„Smerfy 1” są ekranizacją uwielbianej bajki o małych niebieskich ludzikach, które tym razem, uciekając przed Gargamelem, przedostaną się do dziwnego dla nich świata: w samo centrum Nowego Jorku. Papa Smerf i jego rodzina będą desperacko szukać drogi powrotnej do domu, zanim Gargamel ich dopadnie. Smerfy jak zwykle będą doskonałą rozrywką dla całej rodziny.
 
Kiedy miliony są w niebezpieczeństwie, tylko on jeden pozostaje, by ich uratować - Superman w animacji „Superman DCU: Wyzwolenie”. Tym razem bohater, razem ze swoją kuzynką Supergirl, będzie walczył z tajemniczą kulą ognia, która zmierza w kierunku Ziemi. Przygoda rozpoczyna się, gdy Superman poznaje bezlitosnego, rosnącego w siłę Brainiaca. Zdeterminowany, by obronić rodzimą planetę przed jego straszliwą mocą, Superman staje do walki z największym wrogiem.

Kiedy nie musisz już nic...

Niewątpliwą gwiazdą młodego pokolenia jest bohaterka komedii sensacyjnej „Tajna Agentka” Miley Cyrus („Hannah Montana" i „High School Musical 2"). Ta uroczą nastolatka pracuje z ojcem - prywatnym detektywem. Pewnego dnia zgłasza się do niej FBI z prośbą o pomoc w ochronie córki jednego ze świadków, który ma zeznawać przeciwko szefowi mafii. Tytułowa tajna agentka trafia do college’u. Nowe koleżanki to nowe kłopoty, ale i świetna zabawa.

Życie składa się z momentów

„Nieulotne” - to historia miłości Michała (Jakub Gierszał: „Sala samobójców”, „Yuma”) i Kariny (Magdalena Berus: „Galerianki”), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Ich romans zostaje przerwany w wyniku tragicznego wydarzenia. Nasi bohaterowie szybko przekonują się, że nawet jeśli teraz jest pięknie, za chwilę może być już zupełnie inaczej.

Obraz „Magic magic” to opowieść o nastolatce z niestabilną osobowością, która u progu wakacji zaczyna popadać w obłęd. Tragizmu dodaje fakt, że żaden z jej rówieśników nie decyduje się pójść jej z pomocą aż do momentu, gdy jest już za późno.

„Reguła milczenia” to thriller opowiadający o młodym reporterze, który z dokładnością tropiciela odkrywa tajemnice zagadki sprzed lat. Nic go nie powstrzyma przed poznaniem prawdy. A jej wyjawienie zdemaskuje winnych.

„7 dni w Hawanie” - to energetyczny i nastrojowy portret Hawany z perspektywy tubylców, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach.

W sierpniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można także powrócić do hitów poprzedniego miesiąca: „Ralph Demolka”, „Infiltrator”, „Gangster Squad - pogromcy mafii”, „Dzień Kobiet”, „Kochankowie z księżyca”, „Szybko i wściekle”, „Rust and bone”, „Złodziej tożsamości”, „40 lat minęło”, „Mama”, „Les Miserables - Nędznicy”. Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...