reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Puls: „Rogate ranczo”, „Air Force One” i „Wasabi”

dodano: 2013-08-28 19:56 | aktualizacja: 2013-08-28 20:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Puls

TV Puls Tydzień 14-20 września 2013 roku TV Puls zacznie od świetnej animacji Disney’a „Rogate ranczo”, którą nie tylko świetnie się ogląda, ale i słucha znakomitego dubbingu polskich aktorów: Edyty Olszówki, Bożeny Dykiel, Anny Polony, Michała Milowicza i Witolda Pyrkosza. Ciekawie zapowiada się sobotni wieczór. Na początek komedia akcji „Wasabi”, w której znowu spotkał się duet Luc Besson - Jean Reno, a później mający wiernych fanów horror „Nocny pociąg z mięsem”. Ten film nie jest typową sieczką, a na pewno nie tylko sieczką.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W swoim gatunku jest inteligentną rozrywką pokazującą najbardziej ukryte lęki mieszkańców wielkich miast. Główną rolę młodego fotografa gra ulubieniec żeńskiej części publiczności Bradley Cooper, z którego niewinną twarzą kontrastuje zbirowata aparycja Vinniego Jonesa, pupila reżysera Guy’a Ritchie’go. W niedzielę, 15 września br., TV Puls pokaże film akcji „Air Force One” Wolfganga Petersena, reżysera kultowego niemieckiego „Okrętu” („Das Boot”).

TV Puls wprowadza nazwy pasm z filmami w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele. Tydzień zaczynają „Niewiarygodne Poniedziałki”, w ramach których TV Puls emituje cieszące się ogromną popularnością wśród widzów z dystansem do siebie i kina filmy klasy C i niżej. Środy są zarezerwowane dla filmów przygodowych, dlatego powstała „Środa Pełna Wrażeń”. Czwartki to komedie, stąd „Czwartek Z Humorem”, a w niedziele TV Puls emituje popularne filmy ze znanymi aktorami, dlatego pojawiła się „Niedziela Z Gwiazdami”.

„Rogate ranczo” („Home on the range”)
animacja, USA 2004, reż. Will Finn, John Sanford, dubbing: Edyta Olszówka, Bożena Dykiel, Anna Polony, Michał Milowicz, Witold Pyrkosz
emisja: sobota, 14 września 2013 roku o 11:55

Barwna, przezabawna animacja od Disney’a z przebojowymi scenami akcji i znakomitą muzyką, którą stworzył zdobywca Oscara - kompozytor Alan Menken. Dziki Zachód. Grupka zwierząt wiedzie sielankowe życie na farmie prowadzonej przez poczciwą Pearl. Do czasu. Chciwy wyrzutek Alameda Slim zamierza przejąć obciążone kredytem hipotecznym ranczo. Nie pójdzie mu jednak tak łatwo. Trzy zdeterminowane krowy, przy pomocy ogiera-karateki i wsparciu reszty mieszkańców zagrody, zamierzają pokrzyżować mu plany. Zwierzęta łączą siły, by ocalić farmę. Ryzykują własną skórę, lecz nic ich nie powstrzyma, by schwytać groźnego bandytę i zdobyć wyznaczoną za niego nagrodę.

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gwiazdy i dukaty” („Grimm finest fairytales: Star Money”)
baśń, Niemcy 2011, reż. Maria von Heland, występują: Axel Prahl, Juliane Köhler, Meira Durand, Rufus Beck, Thomas Loibl
emisja: sobota, 14 września 2013 roku o 13:35

Zachwycająca opowieść o biednej dziewczynie, która oddaje swoje rzeczy bardziej potrzebującym i wyrusza w świat. W zamian za jej piękny gest, niebiosa nagradzają ją „prysznicem” gwiazd. Gwiazdy po upadku na ziemię zmieniają się w złote dukaty.

„Mocne Sobotnie Kino”
„Wasabi”
komedia/akcja, Francja/ Japonia 2001, scen. Luc Besson, reż. Gérard Krawczyk, występują: Jean Reno, Michel Muller, Ryoko Hirosue
emisja: sobota, 14 września 2013 roku o 20:00

Duet Luc Besson - Jean Reno znowu razem. Francuski policjant - Hubert Fiorentini - bez skrupułów walczy ze zorganizowaną przestępczością. Po pracy prowadzi zwyczajne życie. Do czasu... Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, która zmusza go do natychmiastowego wyjazdu. Udaje się do Japonii, by tam uporządkować sprawy rodzinne i poznać... swoją córkę. Co więcej, nie spodziewa się, że na miejscu zetknie się również z japońską mafią.

„Nocny pociąg z mięsem” („Midnight Train”)
horror, USA 2008, reż. Ryűhei Kitamura, wyst.: Bradley Cooper, Brooke Shields, Leslie Bibb, Vinnie Jones.
emisja: sobota, 14 września 2013 roku o 21:55 i noc z piątku na sobotę, z 20 na 21 września 2013 roku o 00:30 (bez cenzury)

Młody fotograf - Leon Kauffman - jest zafascynowany Nowym Jorkiem, który daje mu możliwość pokazania na zdjęciach prawdziwego oblicza miasta. Pewnego dnia trafia do niebezpiecznego świata podziemnego metra, które po zmroku zmienia się w mroczny labirynt. Tam Leon przypadkiem trafia na trop seryjnego mordercy, którego ofiarami padają spóźnieni podróżni Leon zaczyna coraz bardziej interesować się  człowiekiem, który z każdym krokiem wciąga go w prawdziwą otchłań zła.

„Królewna Śnieżka” („Snow White”)
fantasy, Kanada/ USA/ Niemcy 2001, reż. Caroline Thompson, występują: Kristin Kreuk, Miranda Richardson, Tyron Leitso, Vincent Schiavelli, Michael J. Anderson
emisja: niedziela, 15 września 2013 roku o 15:25

Samotnie wychowujący córkę - John - pewnego dnia nieświadomie pomaga tajemniczej, zielonookiej kreaturze, która w zamian spełnia jego trzy życzenia. W ten sposób chłop zostaje królem, mieszka we wspaniałym pałacu, a swojej córce - Królewnie Śnieżce - może zapewnić wszystko. Niestety, bajka niedługo ma się zamienić w koszmar. Tajemniczy potwór już przygotował szatański plan, który na tron ma wprowadzić jego własną córkę - Elspeth. Królewna Śnieżka jest w wielkim niebezpieczeństwie...

„Niedziela Z Gwiazdami”
„Air Force One”
akcja, Niemcy/ USA 2001, reż. Wolfgang Petersen, występują: Harrison Ford, Gary Oldman, Glenn Close
emisja: niedziela, 15 września 2013 roku o 20:00

Prezydent Stanów Zjednoczonych - James Marshall - wraz z żoną i córką wraca samolotem do domu po oficjalnej wizycie w Moskwie. Na pokładzie znajduje się także grupa rosyjskich dziennikarzy. Wkrótce po starcie okazuje się, że są oni terrorystami pod przywództwem fanatyka - Ivana Korshunova. Wszyscy pasażerowie stają się zakładnikami, którym grozi śmierć w przypadku odmowy spełnienia żądań terrorystów. Prezydent sprzeciwia się jakimkolwiek negocjacjom i postanawia sam stawić czoła porywaczom.

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (3. sezon)
serial akcji, Kanada/USA 2002
emisja: niedziele o 22:30, powtórki: środy o 22:00

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” ukazuje pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą oni dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę, samotnik i ekscentryk Gil Grissom. Do jego zespołu należą: była striptizerka i samotna matka Catherine Willows, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie Nick Stokes i Warrick Brown, najmłodsza z drużyny Sara Sidle i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O'Riley. Ciekawostką i ogromnym atutem serialu jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.

„Niewiarygodne Poniedziałki”
„Piraniakonda” („Piranhaconda”)
horror, USA 2012, reż. Jim Wynorski, występują: Michael Madsen, Rachel Hunter, Shandi Finnessey
emisja: poniedziałek, 16 września 2013 roku o 20:00

Dwie krwiożercze piraniakondy próbują odzyskać skradzione im jaja. Grupa naukowców, która jest w ich posiadaniu, musi stoczyć nierówną walkę z potworami. Na domiar złego uczestnicy programu naukowego zajmującego się badaniem tych niesamowitych stworzeń wpadają w zasadzkę przygotowaną przez porywaczy.

„Totalna zagłada, cz. 2” („Flood”)
akcja, Wielka Brytania/ RPA/ Kanada 2007, reż. Tony Mitchell, występują: Robert Carlyle, Jessalyn Gilsig, Tom Courtenay
emisja: wtorek, 17 września 2013 roku o 20:00

Wschodniemu wybrzeżu Anglii grozi katastrofa. Po ulewnej burzy niezliczone ilości wody zaczynają wlewać się do miast. Życie milionów Londyńczyków jest zagrożone przez powódź, jakiej dotąd nie widzieli. Zaczyna się ewakuacja stolicy. Inżynier morski Rob Morrison i jego ojciec Leonard spieszą miastu z pomocą. Mają tylko kilka godzin, by uratować Londyn przed totalną zagładą. Zaczyna się wyścig z czasem o przyszłość Londynu i życie jego mieszkańców...

„Środa Pełna Wrażeń”
„Sekretny szlak Majów” („World express: mystery of Maya”)    
przygodowy, Niemcy 2011, reż. Robert Del Maestro, występują: Marco Girnth, Sara Maria Besgen, Xenia Asenza
emisja: środa, 18 września 2013 roku o 20:00

David i Filip są najlepsi w firmie kurierskiej World Express. Każdego dnia przemierzają świat w imieniu ich tajemniczego szefa Ansona, dostarczając niebezpieczne przesyłki na czas i na przekór wszystkim przeszkodom. Ich obecnym zadaniem jest dostarczenie do Meksyku okupu za porwaną dziewczynkę. Niespodziewanie okazuje się, że matka dziewczynki - Corrina - była w przeszłości związana z Davidem. Tuż przed rozpoczęciem zadania Filip zostaje zamordowany, a okup skradziony. By uratować dziewczynkę,  David musi współpracować z Corriną. Zaczyna się niebezpieczna podróż przez gęsta dżunglę, do tajemniczego miasta Majów...

„Czwartek Z Humorem”
„Farciarz Gilmore” („Happy Gilmore”)    
komedia, USA 1996, reż. Dennis Dugan, wyst.: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
emisja: czwartek, 18 września 2013 roku o 20:00

Nieudolny hokeista Gilmore ma żadnych sukcesów, dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz - Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion - McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany.

„Kręcimy z gwiazdami” (w odcinku: Elektryczne Gitary)
program rozrywkowy, Polska 2013
emisja: piątek, 20 września 2013 roku o 9:30

Premierowy odcinek nowego, trzeciego sezonu programu rozrywkowego, w którym Ewelina Kopic przedstawia od kuchni życie polskich gwiazd. Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? O czym rozmawiają w drodze na występ? W drugim odcinku trzeciego sezonu zobaczymy zespół Big Cyc.

„14 ostrzy” („14 blades”)
akcja, Hongkong/ Chiny/ Singapur 2010, reż. Daniel Lee, występują: Donnie Yen, Wei Zhao, Chun Wu
emisja: piątek, 20 września 2013 roku o 20:00

Chiny za czasów panowania dynastii Ming. Cesarz powołuje osobistą gwardię, złożoną z wyszkolonych zabójców. Ich zadaniem jest likwidacja wrogów cesarstwa, a broń ich stanowi 14 ostrzy... Gwardią dowodzi mistrz sztuk walki Qinglong. Zostanie on wrobiony w zdradę i od tej pory będzie musiał działać sam, by zachować swoje życie...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...