reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 z satelity, ale nie w Cyfrowym Polsacie?

dodano: 2013-09-02 00:51 | aktualizacja: 2013-09-03 17:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Puls 2 Wszystko wskazuje na to, iż już wkrótce kanał PULS 2, który obecnie dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2) i w ofertach sieci kablowych, na stałe pojawi się w przekazie satelitarnym. Przypomnijmy, iż w ostatnich dniach sierpnia 2013 roku, przez krótki czas, nadawany był testowy, kodowany przekaz stacji z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według nieoficjalnych informacji, PULS 2 na razie nie pojawi się w ofercie platformy Cyfrowy Polsat. Być może negocjacje między nadawcą i operatorem są dalej prowadzone i abonenci platformy zyskają jednak dostęp do tej stacji. Prawdopodobnie za to ma się pojawić w ofercie nc+.

Nie wiadomo, czy PULS 2 w przekazie satelitarnym będzie kodowany, czy też nie (podobnie jak TV Puls). Wg nieoficjalnych informacji przekaz ma być kodowany. Gdyby jednak zdecydowano się na transmisję FTA, to w przypadku braku porozumienia nadawcy z Cyfrowym Polsatem, abonenci tej platformy mogliby samodzielnie wyszukać kanał i dodać go do listy.

Przypomnijmy, iż o możliwości pojawienia się kanału PULS 2 w przekazie satelitarnym jesienią br. poinformował w rozmowie z serwisem satkurier.pl Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls Sp. z o.o., nadawcy kanałów TV Puls i PULS 2 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...