reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Październikowe hity filmowe w Orange

dodano: 2013-10-08 14:50 | aktualizacja: 2013-10-08 17:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Orange

Orange „Kac Vegas 3”, „Układ zamknięty” czy „Człowiek ze stali” - to filmowe nowości, które od października 2013 roku będzie można zobaczyć w wypożyczalni filmów Orange na orange.pl oraz w Orange TV. W tej chwili klienci mogą wybierać z ponad 700 tytułów dostępnych do obejrzenia w telewizorze, na tablecie, laptopie czy smartfonie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Układ zamknięty” to oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller w reżyserii Ryszarda Bugajskiego, który będzie można obejrzeć od 30 października br. Film przedstawia historię trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy wskutek zmowy skorumpowanych urzędników - prokuratora (Janusz Gajos) i naczelnika urzędu skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

Z kolei już od 2 października br. fani komedii mogą obejrzeć „Kac Vegas” - trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii komediowej w reżyserii Todda Phillipsa. Ponadto w ofercie pojawią się takie hity jak: „Człowiek ze stali” z Russellem Crowe, „W ciemność. Star Trek” i „Klątwa laleczki Chucky”.

Filmy mogą oglądać klienci usługi Orange TV (na ekranie telewizora przez dekoder), a wszyscy zainteresowani mogą wypożyczać filmy na portalu orange.pl w zakładce Telewizja Tu i Tam. Po wypożyczeniu filmy są dostępne na komputerze, tablecie lub smarfonie przez 48 godzin.

Filmy można wypożyczać pod adresem: http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/kategoria/8468634/filmy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...