reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Cykl „Niedziele grozy” na kanale 13 Ulica

dodano: 2013-10-09 18:58 | aktualizacja: 2013-10-09 19:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Universal Networks International

13 ulica W październiku 2013 roku, w niedzielne wieczory, 13 Ulica zaprasza do oglądania mrożących krew w żyłach horrorów. Będą to: „Halloween”, „Halloween: 20 lat później”, „Halloween: Powrót”, „Candyman 3: Dzień umarłych”, „Krew niewinnych” oraz „Oni”. Emisje o godzinie 22:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 13 października br., widzowie będą mogli obejrzeć „Krew niewinnych” oraz „Halloween: 20 lat później”. W małym miasteczku Cherry Falls, seryjny morderca zaczyna zabijać uczniów szkoły średniej. Z czasem okazuje się, że ofiarami zamaskowanego mordercy padają wyłącznie dziewice. Nastolatki postanawiają przechytrzyć zabójcę i same opracowują plan działania. W roli głównej wystąpiła Brittany Murphy. O północy stacja zaprasza na film „Halloween: 20 lat później”, w którym Laurie Strode przekona się, że choć od brutalnych wydarzeń minęło już 20 lat, psychopata Michael Myers nadal szuka zemsty. Tym razem ofiarą mordercy ma paść syn Laurie.

Kolejna niedziela będzie wyjątkowo wstrząsająca. 13 Ulica zaprezentuje filmy „Oni” i „Halloween: Powrót”. Bohaterami pierwszego z horrorów są uczniowie, którzy jednoczą siły, by uchronić szkołę i nauczycieli przed inwazją stworzeń z kosmosu. „Halloween: Powrót” to perypetie Laurie Strode, która znowu musi uciekać przed chorym psychicznie bratem mordercą.

W ostatnią niedzielę października br. stacja zaprasza na filmy „Candyman 3: Dzień umarłych” i „Halloween”. Horror „Candyman 3: Dzień umarłych” to opowieść o upiornym seryjnym mordercy z hakiem zamiast dłoni, który pojawia się w wieczór Święta Zmarłych. Chce wrobić swoją daleką krewną Caroline McKeever, właścicielkę galerii sztuki, w morderstwo grupy przyjaciół. Z zimną krwią przygląda się, jak kobieta traci kontrolę nad swoim życiem. Pięć minut po północy stacja wyemituje „Halloween”. Brutalny psychopata Michael Myers powraca do rodzinnego miasta, aby odnaleźć i zabić swoją siostrę, której kiedyś udało się wyrwać z jego rąk.

„Niedziele grozy” na kanale 13 Ulica:

- niedziela, 13 października 2013 roku od 22:00: „Krew niewinnych”, „Halloween: 20 lat później”,
- niedziela, 20 października 2013 roku od 22:00: „Oni”, „Halloween: Powrót”,
- niedziela, 27 października 2013 roku od 22:00: „Candyman 3: Dzień umarłych”, „Halloween”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...