reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Twoja Telewizja Morska ma 15 lat [wideo]

dodano: 2013-11-21 19:17 | aktualizacja: 2013-11-21 21:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Twoja Telewizja Morska/satkurier.pl

Telewizja TTM Twoja TV Morska 21 listopada 2013 roku piętnaste urodziny świętuje Twoja Telewizja Morska (TTM), regionalna stacja telewizyjna, obejmująca swoim zasięgiem powiaty wejherowski i pucki. Kanał mogą odbierać abonenci Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Twoja Telewizja Morska to ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub telewizja lokalna. Program informacyjny nadaje w sieci TK Chopin.

Pierwszy program informacyjny wyemitowany został dokładnie 21 listopada 1998 roku. Początkowo raz w tygodniu przedstawiając informacje z Wejherowa i okolic. Z biegiem lat częstotliwość nadawania się zwiększała. Dzisiaj program informacyjny obejmujący cały region (Półwysep Helski, Małe Trójmiasto Kaszubskie, ościenne gminy) nadawany jest codziennie, a na 24 godzinną ramówkę składa się 20 programów tematycznych. Rozwój stacji przekłada się na rosnącą oglądalność.

W roku 2009 za wieloletnią działalność wspierającą rozwój i promocję powiatu wejherowskiego Twoja Telewizja Morska otrzymała medal „Za zasługi dla powiatu wejherowskiego".


W 2011 roku telewizja TTM otrzymała nominację w konkursie Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) za audycję „Tu Je Nasza Ziemia” w kategorii „Moja Mała Ojczyzna”. W 2012 roku w konkursie została doceniona przez Akademię Mediów otrzymując statuetkę „Złotoustej Telewizji". W grudniu 2012 roku do redakcji trafiła nagroda „Salus Publica” - przyznawana za szczególne osiągnięcia w popularyzacji problematyki ochrony pracy.

Od 2009 roku istnieje terenowe studio TV we Władysławowie z siedzibą w Wieży Domu Rybaka co pozwala szybciej docierać do miejscowości Półwyspu.


Strona internetowa stacji:
http://www.telewizjattm.pl/

Profil Twojej Telewizji Morskiej na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/TwojaTelewizjaMorska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...