reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Jodie Marsh i seksbiznes” w TLC

dodano: 2013-11-26 18:52 | aktualizacja: 2013-11-27 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

TLC HD NOWE!!! Tajemnice związane z najstarszym zawodem świata od zawsze budziły zaciekawienie. Jak seksbiznes wygląda od kulis, gdy podniesiona zostanie czerwona kurtyna? Jodie Marsh wkracza do świata prostytucji i staje się jedną z pracujących dziewczyn, dzięki czemu przed nią seksbiznes nie ma tajemnic. W głośnych wywiadach dla mediów Jodie zaznaczała, że w związku z realizacją programu, zdecydowała się na abstynencję seksualną. Co takiego odkryła Jodie, że podjęła taką decyzję? Premiera programu „Jodie Marsh i seksbiznes” w środę, 11 grudnia 2013 roku o godzinie 22:30 w TLC i TLC HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Znana angielska kulturystka, modelka i dziennikarka śledcza Jodie Marsh przez większość życia zajmowała się kreowaniem własnego wizerunku oraz ciężko pracowała nad swym ciałem, by uzyskać wymarzone efekty. Marsh w swojej karierze miała także występy na rurze, była bowiem tancerką erotyczną. Po latach przyszedł jednak czas na refleksje - jak daleko można się posunąć, gdzie są nieprzekraczalne granice w instrumentalnym podejściu do ciała i intymności? Jodie postanowiła to zbadać.

By przeniknąć do seksbiznesu, dziennikarka stała się jedną z dziewczyn z agencji. To sprawiło, że miała możliwość pokazania dylematów i codziennego życia osób, które decydują się w ten sposób zarabiać pieniądze. Wśród bohaterów, jakich poznamy w programie pojawią się zarówno prostytutki męskie, jak również prostytuujące się kobiety oraz zarządzający seksbiznesem. Dzięki dociekliwemu śledztwu Jodie poznamy także, jakie zmiany w tej profesji nastąpiły na przestrzeni lat oraz jak zmieniało się społeczne postrzeganie najstarszego zwodu świata.


Czym zaszokuje nas Jodie i jej rozmówcy? Jakie pułapki i niebezpieczeństwa czyhają na osoby, które angażują się w seksbiznes? I w końcu co sprawiło, że Jodie postanowiła zachować abstynencję seksualną? O tym mamy szansę przekonać się już niebawem na antenie TLC (TLC HD).

„Jodie Marsh i seksbiznes” - premiera w środę, 11 grudnia 2013 roku o 22:30 w TLC i TLC HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...