reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jodie Marsh i sterydy” w TLC

dodano: 2013-11-26 19:05 | aktualizacja: 2013-11-27 04:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

TLC HD NOWE!!! Determinacja, upór i ciężka praca - to dzięki nim Jodie Marsh podbiła świat jako kulturystka, która w naturalny sposób zbudowała godne podziwu, muskularne ciało. Znana angielska modelka i dziennikarka przed widzami TLC (TLC HD) odsłoni kulisy świata sterydów. Co znajdzie za zasłoną, której rąbek niewielu ma odwagę uchylić? Premiera programu „Jodie Marsh i sterydy” w środę, 11 grudnia 2013 roku o godzinie 21:30 w TLC i TLC HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jodie na naszych oczach spotka się z ludźmi, którzy stosują sterydy na co dzień. Postara się dowiedzieć, jaka jest motywacja, która skłania ich użytkowników do sięgania po nie. Wnikliwej analizie podda fizyczne, psychologiczne i emocjonalne skutki przyjmowania tych środków. Modelka nie tylko przeprowadzi dochodzenie, ale także rozważy, czy warto zwiększyć siłę i umięśnienie naszego ciała w ten sposób.

W trakcie realizacji programu Jodie pozna użytkowników sterydów i ujawni widzom ich historie. Życie tych osób zmieniło się przez te środki - dla niektórych była to zmiana na lepsze, dla innych zdecydowanie na gorsze. Spyk to bohater, którego serce eksplodowało w wyniku zażywania sterydów. Brandi Mae, mistrzyni kulturystyki, będzie się starała przekonać nas, że aby dostać się na szczyt należy sięgnąć po wsparcie, aby zdobyć środki finansowe na swoją kurację, kobieta występuje w filmach określanych jako „tylko dla dorosłych”.


Czy warto ryzykować? Czy koszty spowodowane zażywaniem sterydów są adekwatne do korzyści płynących z ich stosowania? Co w ostatecznym rozrachunku cenią wyżej bohaterowie, których pozna Jodie - czy wolą piękne muskularne ciało - zdobyte za wszelką cenę, a może po przemyśleniach, stwierdzą, że podjęli błędne decyzje sięgając po tego rodzaju wsparcie?

„Jodie Marsh i sterydy” - premiera w środę, 11 grudnia 2013 roku o 21:30 w TLC i TLC HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...