reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Simon Boyd odchodzi ze stanowiska prezesa UPC

dodano: 2013-12-11 12:11 | aktualizacja: 2013-12-11 12:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC

Logo_UPC_New_2007 Simon Boyd, prezes zarządu UPC Polska, zdecydował o zakończeniu aktywnej kariery zawodowej. Z dniem 1 stycznia 2014 roku tymczasowo, do momentu mianowania nowego prezesa UPC Polska, jego obowiązki przejmie Betzalel Kenigsztein, dyrektor zarządzający Liberty Global w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Simon Boyd był związany z firmą od 16 lat. Został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Polska w 2002 roku. Wcześniej pełnił w firmie funkcję dyrektora finansowego oraz piastował szereg innych stanowisk w firmach, które weszły w skład Grupy UPC.

- Jestem bardzo dumny z dokonań UPC Polska. Budując firmę z zaangażowaniem i pasją, nasz zespół uczynił UPC Polska niekwestionowanym liderem technologii na polskim rynku Internetu szerokopasmowego i interaktywnej telewizji. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale podstawy są solidne. Nasza branża pozostaje branżą dynamiczną i fascynującą. Życzę wszystkim pracownikom UPC Polska, i naszym partnerom biznesowym wszystkiego najlepszego - powiedział Simon Boyd.

Diederik Karsten, wiceprezes European Broadband Operations Liberty Global stwierdził: - Chciałbym podziękować Simonowi za jego ogromny wkład w budowę obecnej pozycji UPC Polska. Szanuję jego decyzję po tak długiej karierze w branży kablowej i ponad 10 latach pracy w naszej grupie. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

Betzalel Kenigsztein został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego Liberty Global na region Europy Środkowej i Wschodniej w sierpniu 2013 roku, i jest odpowiedzialny za cały region, w tym Polskę, Węgry, Rumunię, Czechy, Słowację oraz platformy DTH. Betzalel ma 25-letnie doświadczenie w branży kablowej oraz wiele osiągnięć w Liberty Global. W roku 2004 Betzalel dołączył do firmy jako dyrektor ds. technologii (CTO) UPC Holandia, kierując kluczową fazą innowacji w sieciach UPC Holandia. W roku 2009 został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Węgry, które piastował do 2013 roku. Przed związaniem się z UPC, pełnił szereg kierowniczych stanowisk w izraelskiej branży kablowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...