reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4fun Media: Aplikacja FUN APP doceniona

dodano: 2013-12-19 07:11 | aktualizacja: 2013-12-19 10:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: 4fun Media

4fun Media 4 fun Media Fun App Po miesiącu od pełnego uruchomienia aplikacji second screen - FUN APP (więcej tutaj, tutaj i tutaj), baza codziennie korzystających z niej użytkowników notuje stałe duże wzrosty. W związku z pionierskimi rozwiązaniami, które zostały wykorzystane w jej mechanizmach, pojawiły się pierwsze nominacje do nagród przyznawanych w dziedzinie innowacji technologicznych. Pierwsza z nich to Grand Press Digital, w której doceniono firmę za kolejny rok innowacyjnego podejścia do rynku, poprzez wykorzystanie digitalowych kanałów komunikacji, zaakcentowanego w tym roku wdrożeniem aplikacji multiscreen FUN APP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolejną nominację przyznano 4fun Media w kategorii „Aplikacja mobilna - rozrywka” w Nagrodach Mobile Trends Awards, przyznawanych przez kapitułę, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. 4fun Media SA znalazła się w gronie czterech innych aplikacji wyróżnionych przez organizatorów tego prestiżowego konkursu.

Natomiast w konkursie Best Mobile App Awards 2013, FUN APP walczy z najnowszymi i najlepszymi aplikacjami na światowym rynku. Grono międzynarodowych doświadczonych i uznanych w branży twórców i deweloperów aplikacji mobilnych przyzna nagrody najciekawszym i nowatorskim rozwiązaniom w tej dziedzinie. Rozwiązanie nastąpi z końcem tego roku.

Wszystkie działania poszerzające działalność spółki 4fun Media oraz unowocześniające wykorzystywane przez nią narzędzia, przyczyniają się do zwiększania jej potencjału. Dzięki nieustannemu rozwojowi, firma znalazła się również w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2014, czyli grupie przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. To drugie z rzędu, po zeszłorocznym, wyróżnienie. Specjalny raport z wynikami rankingu zostanie opublikowany 23 stycznia 2014 roku w magazynie „Forbes”.

- Jesteśmy dumni z tego, że nasza dopiero co uruchomiona aplikacja została na tak wczesnym etapie zauważona i doceniona przez szerokie grono krajowych i międzynarodowych ekspertów. Wierzymy w sukces rozwiązania, które przygotowaliśmy, przede wszystkim ze względu na to, że w naszej opinii nie tyle kreuje trendy, co odpowiada na bieżące potrzeby naszych widzów - powiedział Mateusz Górecki, dyrektor innowacji i inwestycji 4fun Media SA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...