reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Puls promuje premierę serialu „Arrow”

dodano: 2014-02-13 15:44 | aktualizacja: 2014-02-13 15:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls TV Puls przeprowadzi w II połowie lutego br. intensywną kampanię reklamową amerykańskiego serialu akcji „Arrow”. We wtorek, 25 lutego br. o godzinie 20:00, I sezon serialu będzie miał w TV Puls swoją premierę w telewizji ogólnodostępnej (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Działania reklamowe będą realizowane poprzez: spoty TV (TV Puls, PULS 2), reklamy prasowe w TV guide’ach („Tele Tydzień”, „To & owo”, „Super TV”, „Kurier TV”, „Tele Świat”, „Świat Seriali”, „Kropka TV”, „Tele Program”, „Program TV”), reklamy radiowe (pakiet RMF 3D, Radio Zet, Radio Eska, Radio Vox, Radio Złote Przeboje), Internet (Onet, Wirtualna Polska, Interia, Filmweb, Facebook) oraz outdoor (ponad 320 tablic 6x3 w 13 miastach). Kampania reklamowa potrwa od 14 lutego do 5 marca br.. Za kreację kampanii oraz zakup mediów odpowiada dział Marketingu i Rozwoju Telewizji Puls.  

Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały –  niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.

TV Puls wyemituje wszystkie 23 odcinki pierwszego sezonu tej produkcji.

„Arrow” - sezon 1., emisja we wtorki (od 25 lutego 2014 roku) o 20:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...