reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premierowe seriale dokumentalne w kanale PULS 2

dodano: 2014-02-21 16:32 | aktualizacja: 2014-02-21 17:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W wiosennej ramówce kanału PULS 2 znajdzie się wiele premierowych seriali dokumentalnych. Jeszcze w lutym br. pojawi się „Walka o bagaż”, a w marcu br. „Sekrety Biblii”, „Wyjaśnić niewyjaśnione”, „Uwierzyć w magię”, „Aukcja w ciemno” oraz „Kryminalne zagadki”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną br. w kanale PULS 2 pojawi się wiele nowych seriali dokumentalnych znanych m.in. z kanału Discovery. 26 lutego br. premierę będzie miał dokument „Walka o bagaż” przedstawiający kulisy handlu zgubionymi walizkami i nieodebranymi bagażami. Z kolei na początku marca br. rozpocznie się emisja trzyodcinkowego mini-serialu dokumentalnego „Sekrety Biblii”, w którym naukowcy będą odkrywać zagadki „Biblii”. Stacja pokaże także serial dokumentalny „Wyjaśnić niewyjaśnione”, który przy pomocy ekspertów stara się odpowiadać na pytania o niezwykłe zjawiska, przeczące prawom nauki i przyrody oraz produkcję „Uwierzyć w magię” dokumentującą podróże magika - JB Benna po Ameryce, w trakcie których demonstruje on przypadkowej publiczności swoje niezwykłe sztuczki. Ponadto pod koniec marca br. do tych pozycji dołączy serial „Aukcja w ciemno” opowiadający o ludziach, którzy bogacą się dzięki wejściu w posiadanie rzeczy innych ludzi, pozostawionych w nieopłacanych magazynach oraz dokument „Kryminalne zagadki” ukazujący niewyjaśnione dotąd przypadki spraw kryminalnych.

 „Walka o Bagaż” - premiera 26 lutego 2014 roku o 19:00, „Sekrety Biblii” - premiera 2 marca 2014 roku o 17:55, „Wyjaśnić niewyjaśnione” - premiera 2 marca 2014 roku o 19:00 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama