reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premierowe seriale dokumentalne w kanale PULS 2

dodano: 2014-02-21 16:32 | aktualizacja: 2014-02-21 17:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W wiosennej ramówce kanału PULS 2 znajdzie się wiele premierowych seriali dokumentalnych. Jeszcze w lutym br. pojawi się „Walka o bagaż”, a w marcu br. „Sekrety Biblii”, „Wyjaśnić niewyjaśnione”, „Uwierzyć w magię”, „Aukcja w ciemno” oraz „Kryminalne zagadki”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną br. w kanale PULS 2 pojawi się wiele nowych seriali dokumentalnych znanych m.in. z kanału Discovery. 26 lutego br. premierę będzie miał dokument „Walka o bagaż” przedstawiający kulisy handlu zgubionymi walizkami i nieodebranymi bagażami. Z kolei na początku marca br. rozpocznie się emisja trzyodcinkowego mini-serialu dokumentalnego „Sekrety Biblii”, w którym naukowcy będą odkrywać zagadki „Biblii”. Stacja pokaże także serial dokumentalny „Wyjaśnić niewyjaśnione”, który przy pomocy ekspertów stara się odpowiadać na pytania o niezwykłe zjawiska, przeczące prawom nauki i przyrody oraz produkcję „Uwierzyć w magię” dokumentującą podróże magika - JB Benna po Ameryce, w trakcie których demonstruje on przypadkowej publiczności swoje niezwykłe sztuczki. Ponadto pod koniec marca br. do tych pozycji dołączy serial „Aukcja w ciemno” opowiadający o ludziach, którzy bogacą się dzięki wejściu w posiadanie rzeczy innych ludzi, pozostawionych w nieopłacanych magazynach oraz dokument „Kryminalne zagadki” ukazujący niewyjaśnione dotąd przypadki spraw kryminalnych.

 „Walka o Bagaż” - premiera 26 lutego 2014 roku o 19:00, „Sekrety Biblii” - premiera 2 marca 2014 roku o 17:55, „Wyjaśnić niewyjaśnione” - premiera 2 marca 2014 roku o 19:00 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...