reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premierowe seriale dokumentalne w kanale PULS 2

dodano: 2014-02-21 16:32 | aktualizacja: 2014-02-21 17:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W wiosennej ramówce kanału PULS 2 znajdzie się wiele premierowych seriali dokumentalnych. Jeszcze w lutym br. pojawi się „Walka o bagaż”, a w marcu br. „Sekrety Biblii”, „Wyjaśnić niewyjaśnione”, „Uwierzyć w magię”, „Aukcja w ciemno” oraz „Kryminalne zagadki”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną br. w kanale PULS 2 pojawi się wiele nowych seriali dokumentalnych znanych m.in. z kanału Discovery. 26 lutego br. premierę będzie miał dokument „Walka o bagaż” przedstawiający kulisy handlu zgubionymi walizkami i nieodebranymi bagażami. Z kolei na początku marca br. rozpocznie się emisja trzyodcinkowego mini-serialu dokumentalnego „Sekrety Biblii”, w którym naukowcy będą odkrywać zagadki „Biblii”. Stacja pokaże także serial dokumentalny „Wyjaśnić niewyjaśnione”, który przy pomocy ekspertów stara się odpowiadać na pytania o niezwykłe zjawiska, przeczące prawom nauki i przyrody oraz produkcję „Uwierzyć w magię” dokumentującą podróże magika - JB Benna po Ameryce, w trakcie których demonstruje on przypadkowej publiczności swoje niezwykłe sztuczki. Ponadto pod koniec marca br. do tych pozycji dołączy serial „Aukcja w ciemno” opowiadający o ludziach, którzy bogacą się dzięki wejściu w posiadanie rzeczy innych ludzi, pozostawionych w nieopłacanych magazynach oraz dokument „Kryminalne zagadki” ukazujący niewyjaśnione dotąd przypadki spraw kryminalnych.

 „Walka o Bagaż” - premiera 26 lutego 2014 roku o 19:00, „Sekrety Biblii” - premiera 2 marca 2014 roku o 17:55, „Wyjaśnić niewyjaśnione” - premiera 2 marca 2014 roku o 19:00 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...