reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kudelski Group przejmuje Conax

dodano: 2014-03-26 10:17 | aktualizacja: 2014-03-26 10:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: Kudelski

Conax Szwajcarska grupa Kudelski znana w Polsce z systemu dostępu warunkowego Nagra NMA (stosuje je nc+ i Cyfrowy Polsat) podpisała umowę nabycia spółki Conax AS od Telenor Broadcast Holding AS z siedzibą w Oslo. Jak wiadomo, Conax jest globalnym dostawcą znanego systemu dostępu warunkowego (znanego w Polsce z kart n, TNK oraz MTV unlimited). Conax jest bardzo popularnym systemem ochrony treści dla usług telewizji cyfrowej i transmisji szerokopasmowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Conax zapewnia firmom telekomunikacyjnym, operatorom kablowym, satelitarnym, naziemnym i IP bardzo elastyczne i stosunkowo tanie rozwiązania dla bezpiecznego dostarczania treści premium, w tym najnowszej generacji platformę Conax Contego™, która oferuje ochronę treści na wielu urządzeniach konsumenckich operatora platformy.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać drużynę Conax w Kudelski Group - powiedział Andre Kudelski, prezes i dyrektor generalny Kudelski Group.
- Ich obecność geograficzną i portfolio rozwiązań uzupełniają systemy Nagra. Dzięki tej transakcji, możemy dalej rozwijać nasze portfolio klientów w Azji, Ameryce Łacińskiej, Europie Wschodniej i Skandynawii.

Baza klientów Conax będzie wykorzystana w ramach portfolio Grupy Kudelski. 

Oczekuje się, że transakcja zostanie sfinalizowana w ciągu 10 dni.
Cena zakupu netto wynosi około 200 mln CHF.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...