reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animal Planet HD poleca w maju

dodano: 2014-04-02 02:19 | aktualizacja: 2014-04-02 02:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Animal Planet od 8.11.2013 W maju 2014 roku kanał Animal Planet HD szczególnie poleca swoim widzom takie pozycje programowe jak: „Zwierzę w potrzebie” (sezon 2.), „Gangi z dziczy”, „Dzikie Indochiny” i „Łowcy aligatorów” (sezon 3.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2014 roku w Animal Planet:

„Zwierzę w potrzebie” 2
emisja: od wtorku, 6 maja 2014 roku o 18:15

Codzienna praca weterynarzy z kliniki dla zwierząt Uniwersytetu Liverpoolskiego, gdzie znajduje się jeden z najlepszych wydziałów medycyny weterynaryjnej w Wielkiej Brytanii. Gospodarz programu, Ben Fogle, zagląda na oddziały rehabilitacyjne oraz trzy supernowocześnie wyposażone sale operacyjne, gdzie przygląda się metodom leczenia i innowacyjnym zabiegom chirurgicznym. Rocznie grono specjalistów przyjmuje w klinice około 10 tysięcy pacjentów. Zapraszamy na wzruszające i podnoszące na duchu opowieści o dzielnych zwierzętach, ich niebywałym zaufaniu do ludzi oraz grupie utalentowanych medyków, którzy dążą do osiągnięcia w swoim fachu doskonałości.

„Gangi z dziczy”
emisja: od niedzieli, 11 maja 2014 roku o 18:15

Dzikie zwierzęta codziennie stawiają czoła silniejszym napastnikom, walczą o terytorium i przetrwanie. W świecie przyrody nie brakuje powodów do konfliktu. Animal Planet HD zaprasza na nową serię programu prezentującą krwawe konfrontacje w świecie przyrody. W pierwszym odcinku widzowie będą świadkami dramatycznych starć hipopotamów, żyjących w dolinie afrykańskiej rzeki Luangwa. Podczas pory suchej nic ich nie powstrzyma przed obroną własnego życia. To lato jest dla zwierząt wyjątkowo trudne. Przeżyją tylko najsilniejsze i najbardziej przebiegłe.

„Dzikie Indochiny”
emisja: od środy, 14 maja 2014 roku o 19:10

We wschodniej części Półwyspu Indochińskiego wciąż widoczne są napięcia polityczne, skrajne ubóstwo i rozwijające się nowe bogactwo. Ale region ten posiada również imponujące naturalne cuda świata. Kambodża to kraj o bujnej i różnorodnej przyrodzie, którą kształtują silne monsuny. Jest ona domem dla słoni azjatyckich i pytonów birmańskich. Z kolei w Wietnamie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory. Zobaczymy, jak życie powróciło tam do normy po długiej i wyniszczającej wojnie. W Państwie Środka odwiedzimy tajemniczy ogród, położony w południowo-wschodnim zakątku Himalajów, gdzie na niewielkim obszarze żyje połowa chińskich ptaków i ssaków. Tajlandia uważana jest za serce Indochin. Zasiedlają ją takie wspaniałe gatunki, jak: tygrysy i makaki jawajskie, potrafiące przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach. Natomiast Malezja obejmuje wyspę Borneo, gdzie w tropikalnej dżungli żyją orangutany i krokodyle różańcowe.

„Łowcy aligatorów” 3
emisja: od czwartku, 22 maja 2014 roku o 18:15

Kolejna porcja opowieści o zawodowych traperach pracujących na bagnach Everglades na Florydzie. Gdy groźne drapieżniki przypadkiem znajdą się w pobliżu ludzkich domostw, odważny duet rusza, by wyciągnąć je z opresji. Ci twardzi mężczyźni z wyczuciem i profesjonalizmem obezwładniają i przenoszą w bezpieczne miejsca najbardziej śmiercionośne zwierzęta. Tym razem załoga musi schwytać jadowite grzechotniki straszliwe oraz wytropić owiane złą sławą stworzenie, które zażarcie poluje na terenach zalewowych. Ponadto, w parku rekreacyjnym Everglades Holiday Park szykują się poważne zmiany. Ekipa będzie musiała przeprowadzić się do stanu Missisipi. Żeby zorganizować bazę na Głębokim Południu potrzebne są nowe pomysły. Ale, jak zwykle z powodu różnicy zdań, dochodzi do napięć i konfliktów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...