reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fineasz i Ferb” i „Gumisie” w kanale PULS 2

dodano: 2014-04-03 16:04 | aktualizacja: 2014-04-04 04:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W kwietniu 2014 roku PULS 2 rozpocznie emisję dwóch kultowych animacji Disneya (więcej tutaj i tutaj). W poniedziałek, 14 kwietnia br. premierę będą miały „Gumisie”, a we wtorek, 22 kwietnia br. „Fineasz i Ferb”. Seriale będą emitowane w ramach pasma „Junior TV”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Animacja „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają mnóstwo zwariowanych pomysłów. W każdej przygodzie braciom towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie - jest tajnym agentem, który ratuje świat walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.

Z kolei animacja „Gumisie” przedstawia przygody sympatycznych leśnych stworków, które mieszkając w ogromnym drzewie strzegą pełnej magii i czarów księgi swoich przodków. Największym wrogiem Gumisiów jest dowodzący armią głupich orków Książę Igthorn, który chce przejąć władzę w królestwie i zdobyć dający ogromną siłę sok z gumi-jagód.

„Gumisie” - emisja od poniedziałku do piątku (od 14 kwietnia 2014 roku) o 9:00 i 18:00, „Fineasz i Ferb” - emisja od poniedziałku do piątku (od 22 kwietnia 2014 roku) o 8:30 i 17:30 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama