reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Fineasz i Ferb” i „Gumisie” w kanale PULS 2

dodano: 2014-04-03 16:04 | aktualizacja: 2014-04-04 04:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W kwietniu 2014 roku PULS 2 rozpocznie emisję dwóch kultowych animacji Disneya (więcej tutaj i tutaj). W poniedziałek, 14 kwietnia br. premierę będą miały „Gumisie”, a we wtorek, 22 kwietnia br. „Fineasz i Ferb”. Seriale będą emitowane w ramach pasma „Junior TV”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Animacja „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają mnóstwo zwariowanych pomysłów. W każdej przygodzie braciom towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie - jest tajnym agentem, który ratuje świat walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.

Z kolei animacja „Gumisie” przedstawia przygody sympatycznych leśnych stworków, które mieszkając w ogromnym drzewie strzegą pełnej magii i czarów księgi swoich przodków. Największym wrogiem Gumisiów jest dowodzący armią głupich orków Książę Igthorn, który chce przejąć władzę w królestwie i zdobyć dający ogromną siłę sok z gumi-jagód.

„Gumisie” - emisja od poniedziałku do piątku (od 14 kwietnia 2014 roku) o 9:00 i 18:00, „Fineasz i Ferb” - emisja od poniedziałku do piątku (od 22 kwietnia 2014 roku) o 8:30 i 17:30 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...
reklama