reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vox Music TV z koncesją KRRiT

dodano: 2014-04-16 02:56 | aktualizacja: 2014-04-16 06:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

VOX Music TV Vox MTV Spółka Lemon Records (nadawca Polo TV) z Grupy ZPR otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) koncesję na nadawanie muzycznego kanału Vox Music TV. Stacja wystartuje prawdopodobnie do końca kwietnia br. Według wcześniejszych zapowiedzi, możliwe, że nastąpi to 28 kwietnia br. (więcej tutaj) Kanał będzie dostępny w niekodowanym przekazie (FTA) z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E i w sieciach kablowych. Dodanie go do swoich pakietów zapowiedzieli już operatorzy sieci Vectra (więcej tutaj) i Echostar Studio (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał bazujący na marce i formacie Radia Vox FM prezentować będzie muzykę taneczną od lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo.

Przypomnijmy, iż na 28 kwietnia br. zapowiadany jest również start innej stacji Grupy ZPR (nadawcą będzie spółka TV Spektrum) - edukacyjno-poznawczego kanału Fokus TV (więcej tutaj).

Obecnie Grupa ZPR ma następujące kanały muzyczne w swoim portfolio - Eska TV i Polo TV, dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC, MUX 1), w przekazie satelitarnym, kablowym i w sieci, a także Wawa TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV i Vox TV, które są dostępne w sieci w serwisie EskaGO (więcej tutaj). Ponadto Grupa ZPR pracuje nad kanałami Fokus TV , który ma być dostępny w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj i tutaj), w ofertach sieci kablowych, a także prawdopodobnie platform satelitarnych (więcej tutaj) oraz Vox Music TV (Vox MTV) (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...