reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanały TPS w sieci ADSL France Telecom

dodano: 2003-09-08 13:18 | aktualizacja: 2003-09-08 13:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: Viaccess SA

viaccess_logo_2003.jpg 4 września France Telecom i cyfrowa platforma TPS podpisały strategiczną umowę, dzięki której TPS rozpocznie nadawanie telewizyjnych kanałów cyfrowych w sieci ADSL należącej do France Telecom jeszcze w grudniu tego roku. Przewidziano kodowanie kanałów w systemie Viaccess-VOD, który zabezpiecza serwisy on-demand dostępne w sieciach kablowych i DSL.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaccess-VOD daje pełne zabezpieczenie operatorom pakietów cyfrowych, dzięki różnorodnym kombinacjom i opcjom (płatność za pełny pakiet, abonament, płatność za oglądany film, czy też płatność za nagranie i odtwarzanie z dysku).

Umożliwia wprowadzenie różnorodnych ograniczeń: pojedyncza sesja, ograniczenie czasowe dotyczące określonego dnia, ograniczenie czasowe powiązane z pierwszym dniem, maksymalny czas trwania sesji. Dzięki takim możliwościom operatorzy sieci kablowych i DSL mogą rozwijać szeroki wachlarz serwisów w segmencie serwisów on-demand.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...