reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstanie kanał TV popularnej gazety Izwiestia

dodano: 2017-07-14 19:58
autor: RO | źródło: kommersant.ru

Izwiestia Rosyjska Narodowa Grupa Medialna (NMG) uzyskała licencję służby Roskomnadzor na nadawanie kanału Izwiestia, który ma być telewizyjną wersją popularnej gazety o tej samej nazwie. Spółka już emituje taki kanał na stronie internetowej pod adresem iz.ru. Uczestnicy rynku przewidują, że licencja pozwoli dla Izwiestia uruchomić tradycyjny kanał telewizyjny, np. w sieciach kablowych.

Izwiestia Rosja Putin


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Należące do NMG multimedialne centrum informacyjne Izwiestia 10 lipca otrzymało uniwersalną licencję nadawczą. Projekt został zgłoszony dla Roskomnadzor pod koniec czerwca.

Izwiestia drogą online emituje wiadomości, tematy dokumentalne i kryminalne, prognozę pogody i kursy walut. Portal iz.ru łączy możliwości całodobowego kanału informacyjnego i społeczno-politycznej gazety. Nieco wcześniej NMG ogłosił zawarcie porozumienia o współpracy z CNN, dającego możliwość korzystania z wielu tematów i reportaży amerykańskiego kanału telewizyjnego.

Licencja nadawcza była konieczna dla NMG w związku z planami uruchomienia kanału Izwiestia. To będzie klasyczny kanał telewizyjny emitowany w technologii cyfrowej, jednak na razie nie ma żadnych rozmów o jego dystrybucji w sieciach kablowych.

Narodowa Grupa Medialna to największy rosyjski holding medialny, nadawca znanych kanałów Ren TV i Piatyj.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...
reklama