reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Studio Pjongczang 2018” w Polsacie Sport News

dodano: 2018-02-07 01:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

zimowe igrzyska olimpijskie olimpiada Pjongczang 2018 „Studio Pjongczang 2018” to magazyn olimpijski, który na antenie stacji Polsat Sport News zadebiutuje w czwartek, 8 lutego br. o godz. 18:00, czyli w przededniu rozpoczęcia XXII zimowych igrzysk olimpijskich. Codzienny program na żywo kanał będzie pokazywał do końca zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej. Powtórki audycji zobaczą widzowie stacji Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W godzinnym magazynie widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów. Podczas programu gospodarze będą łączyć się na żywo z Pjongczang z członkami naszej ekipy: zawodnikami i trenerami. W studiu analizy i komentarze do bieżących wydarzeń przedstawią zaproszeni goście - olimpijczycy, gwiazdy sportu i estrady oraz dziennikarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Józefa Łuszczka, Erwinę Ryś-Ferens, Andrzeja Persona, Olafa Lubaszenkę czy Mateusza Ligockiego. W piątek, 9 lutego br., w dniu otwarcia XXIII zimowych igrzysk olimpijskich, w studio pojawi się m.in. ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce Sung-joo Choi.

Magazyn poprowadzą Paulina Chylewska („Wydarzenia: Sport” w kanałach Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj; „Sport” w kanałach Polsat, Polsat 1 i Polsat 2 - więcej tutaj), Jerzy Mielewski („7. strefa” w kanałach TV4, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News - więcej tutaj; „The Brain. Genialny umysł” w kanałach Super Polsat i Polsat Play - więcej tutaj), Przemysław Iwańczyk i Marek Jóźwik. Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski. „Studio Pjongczang 2018” będzie aktywne w sieci poprzez stronę polsatsport.pl, na której znajdą się dodatkowe materiały redakcyjne.

Powtórki programu będzie można zobaczyć codziennie zarówno w Polsacie Sport, jak i w Polsacie Sport Extra.

Dodajmy, iż transmisje z olimpiady będzie można oglądać w kanałach TVP1, TVP2 (więcej tutaj), Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (więcej tutaj).
 
„Studio Pjongczang 2018”poprowadzi Paulina Chylewska. Na zdjęciu prezenterka i tancerz Jacek Jeschke w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
„Studio Pjongczang 2018”poprowadzi Paulina Chylewska. Na zdjęciu prezenterka i tancerz Jacek Jeschke w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat


Plan emisji:

Codziennie (od 8 lutego)

18:00 „Studio Pjongczang 2018” - magazyn, Polsat Sport News
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...
reklama