reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Biznes kończy emisję premierowych programów

dodano: 2014-05-26 09:21 | aktualizacja: 2014-05-26 09:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl

Polsat Biznes Tylko do piątku, 30 maja 2014 roku Polsat Biznes nadawać będzie premierowe wydania swoich programów informacyjnych i publicystycznych - podaje press.pl. Ma to związek z planowanym na 9 czerwca br. debiutem kanału Polsat News Plus/Polsat News+ - (więcej tutaj, tutaj i tutaj), który zajmie miejsce Polsatu Biznes. Do tego czasu kanał, oprócz programów z innych anten Polsatu, ma pokazywać głównie powtórki, przede wszystkim cykli dokumentalnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawca nadal nie ujawnia szczegółów ramówki Polsatu News+. Wiadomo, że znajdą się w niej programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej, w tym znany z Polsatu News „To był dzień na świecie” (więcej tutaj i tutaj).

Kanał Polsat Biznes (należący do grupy Cyfrowy Polsat) nadaje od 18 lutego 2013 roku (więcej tutaj). Stacja powstała z przekształcenia obecnej na rynku od 2004 roku TV Biznes.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...