reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości w mobilnej ofercie TV Republika

dodano: 2014-07-18 17:37 | aktualizacja: 2014-07-18 20:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Niezależna/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika - Już jest! Specjalna aplikacja do oglądania TV Republika na iPodach i iPhone'ach. A nowa aplikacja na Android umożliwia działanie w tle. Zapraszamy do pobierania - informuje nadawca. Aplikację na telefony komórkowe oraz tablety z systemem Android można pobrać z Google Play (przejdź na stronę), natomiast z systemem iOS z App Store (przejdź na stronę). Przypomnijmy, iż TV Republika można oglądać mobilnie od czerwca ubiegłego roku (więcej tutaj, tutaj i tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informacyjno-publicystyczna TV Republika ruszyła 10 kwietnia 2013 roku z próbną emisją w sieci (więcej tutaj i tutaj), a 6 maja 2013 roku z regularnym przekazem satelitarnym, kablowym i internetowym (więcej tutaj). Nadawcą TV Republika jest spółka Telewizja Niezależna, a za jej dystrybucję odpowiada Delegata (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...