reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Radio PiN chce zmienić nazwę na Muzo.fm

dodano: 2014-08-20 09:25 | aktualizacja: 2014-08-20 16:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl

Radio PiN Radio PiN zamierza zmienić nazwę na Muzo.fm - dowiedział się „Presserwis”. Nadawca zwrócił się w tej sprawie do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Według informacji „Presserwisu”, projekt Muzo.fm ma być powiązany z przygotowywaną przez Telewizję Polsat stacją Muzo.tv (więcej tutaj), którą kieruje Marcin Bisiorek, były dyrektor programowy Radia Eska Rock (Grupa Radiowa Time, należąca do ZPR) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nowa nazwa byłaby kolejną zmianą w koncesji Radia PiN po tym, jak w marcu br. wpisano do niej, obok muzyki jazzowej i okołojazzowej, także muzykę rozrywkową - przypomina press.pl. To powoduje, że stacja może grać praktycznie dowolną muzykę. Rozgłośnia postawiła także na współpracę z Polsat News. Dziennikarze radia goszczą na antenie telewizji i odwrotnie. W Radiu PiN równolegle z kanałem informacyjnym Grupy Polsat emitowany jest wieczorny „Gość Wydarzeń” oraz niedzielny program „Spinacz tygodnia”. Od połowy października ub.r. dyrektorem programowym i redaktorem naczelnym Radia PiN jest Radosław Kietliński, szef działu informacji Polsat News.

Radio PiN jest powiązane kapitałowo z Polsatem: należy do spółek Karswell Ltd. (kontrolowanej przez Zygmunta Solorza-Żaka) i Sensor Overseas Ltd. (należącej do Heronima Ruty). Rozgłośnię uruchomiono w 2002 roku jako lokalne radio nadające w Warszawie. Dziś nadaje też w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Kielcach, Olsztynie, Bydgoszczy, Krakowie i we Wrocławiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...