reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Marcin Bisiorek pokieruje Muzo.tv i Muzo.fm

dodano: 2014-09-15 08:41 | aktualizacja: 2014-09-15 11:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl

Muzo.tv Muzo TV Marcin Bisiorek, szef powstającej telewizji Muzo.tv (nowy projekt Telewizji Polsat, należącej do Cyfrowego Polsatu) (więcej tutaj), ma być też dyrektorem programowym radia Muzo.fm, które na bazie Radia PiN zadebiutuje w ciągu kilku najbliższych tygodni - wynika z informacji serwisu press.pl. Bisiorek wcześniej był dyrektorem programowym Eski Rock i Radia Eska (Grupa Radiowa Time, należąca do Grupy ZPR).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według press.pl, Muzo.fm prawdopodobnie nie ruszy razem z telewizją Muzo.tv, która rozpocznie nadawanie w piątek, 26 września br. (więcej tutaj) Rozgłośnia pod nową marką zadebiutuje w ciągu najbliższych kilku tygodni. Muzo.fm ma grać przede wszystkim muzykę rockową, a także pop.

Radio PiN w sierpniu br. wystąpiło do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o zmianę nazwy (więcej tutaj i tutaj). Dotychczas regulator nie podjął uchwały w tej sprawie.

Radio PiN jest powiązane kapitałowo z Polsatem: należy do spółek Karswell Ltd. (kontrolowanej przez Zygmunta Solorza-Żaka) i Sensor Overseas Ltd. (należącej do Heronima Ruty). Rozgłośnię uruchomiono w 2002 roku jako lokalne radio nadające w Warszawie. Dziś nadaje też w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Kielcach, Olsztynie, Bydgoszczy, Krakowie i we Wrocławiu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...