reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Rodzinny ogród” 2 od 27.09 w TV Puls

dodano: 2014-09-18 16:10 | aktualizacja: 2014-09-18 17:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Rodzinny ogród TV Puls - Jesienne inspiracje w ogrodzie, świetna zabawa i rodzinny relaks! - czytamy w komunikacie. We wrześniu br. TV Puls wyemituje drugi sezon programu lifestylowego „Rodzinny ogród” (więcej tutaj). Premiera w sobotę, 27 września br., o godzinie 8:00. TV Puls wyemituje 5 półgodzinnych odcinków programu. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą sobotę. Producentem programu jest firma Marimaks Media. Partnerami programu są firmy: Villmorin, Compo, Marolex i Szkółka Byczkowscy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Rodzinny ogród” to program, w którym coś dla siebie znajdą nie tylko pasjonaci prac ogrodowych, ale i ci, którzy w ogrodzie lubią się tylko relaksować. Bohaterem produkcji jest sympatyczna, młoda rodzina - Iza i Piotr z dziećmi - która czerpie przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. W kolejnych odcinkach Iza i Piotr będą szukali ogrodniczych inspiracji i pomagali zaprzyjaźnionym rodzinom zmieniać ich balkony, ogrody i ogródki. W każdym odcinku pojawi się nowa rodzina z ogrodowym „problemem” do rozwiązania. Nasi bohaterowie podzielą się wieloma ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe i pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. Dodatkowym elementem programu będzie cykl „Ogród w kuchni”, czyli kącik kulinarny, który idealnie wpisując się w sezon jesienny zainspiruje do przygotowywania domowych przetworów.

„Rodzinny ogród” - sezon 2., emisja w soboty (od 27 września 2014 roku) o 8:00 w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...