reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

nc+ telewizja na kartę - nowa oferta prepaid

dodano: 2014-09-23 14:21 | aktualizacja: 2014-11-13 18:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

nc+ telewizja na kartę Od 1 października 2014 roku platforma nc+ zaoferuje nowy produkt prepaid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy. Cena zakupu zestawu nc+ tnk (z dekoderem HD z cyfrową nagrywarką) dla klienta końcowego w sklepie internetowym na www.ncplus.pl wynosi 199 zł plus koszt wysyłki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszym miesiącu, aby użytkownicy mogli zapoznać się z bogatą ofertą platformy nc+, otrzymają darmowy dostęp do 130 kanałów tematycznych, a także do pakietu zawierającego kanały z rodziny CANAL+. Po tym okresie będą mogli wybrać, czy pozostać w ofercie prepaid „nc+ telewizja na kartę”, czy przejść do dedykowanej oferty abonamentowej.

Nowa oferta „nc+ telewizja na kartę” to między innymi kilkadziesiąt kanałów tematycznych, a także dekoder HD ITI 5800SX, który umożliwia nagrywanie ulubionych programów na wbudowany dysk twardy. Korzystanie z oferty w najtańszej opcji to koszt od 19,90 zł miesięcznie (przy jednorazowym doładowaniu na 3 miesiące).


- Nasza nowa oferta na kartę to doskonała propozycja dla tych, którzy nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami, a oczekują bogatej palety kanałów tematycznych w jakości HD - mówi Piotr Malicki, dyrektor sprzedaży produktów i usług prepaid platformy nc+. - Nowa oferta na kartę nc+ to ponad dwa razy więcej kanałów niż w ofercie telewizji naziemnej. Wśród dostępnych kanałów są m.in. najpopularniejsze propozycje ze świata filmu, sportu czy muzyki, takie jak: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Eurosport HD i Eurosport2 HD, TVP Sport HD, TVN24 HD czy Romance TV HD.

Dla użytkowników oferty prepaid „nc+ telewizja na kartę”, którzy oczekują dostępu do większej liczby kanałów, platforma nc+ stworzyła dedykowaną ofertę „nc+ z umową”. Podstawowy pakiet zawiera 84 kanały tematyczne, w tym 27 w jakości HD. Przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, abonament wynosi 29,90 zł miesięcznie. Istnieje też możliwość jego rozbudowania o kolejne kanały, a także opcje dodatkowe w postaci kanałów z rodziny CANAL+ i HBO.

Opłaty za doładowanieWarto dodać, że Pakiet Domowy HD+ przy doładowaniu za 1 miesiąc = 24,9 zł/miesiąc, ale już przy doładowaniu Pakietu Domowego HD+ na 3 miesiące = 59,70 zł za 3 miesiące, czyli opłata w przeliczeniu na jeden miesiąc wynosi 19,90 zł.

Zestawy „nc+ telewizja na kartę” pojawią się w sprzedaży na początku października w sieci dystrybucji nc+, w specjalistycznych sklepach tv-sat, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz na stronie www.ncplus.pl.

Redakcja satkurier.pl zwraca uwagę, że klienci, którzy wcześniej zakupili zestawy nc+ MIX lub nŚwiat HD i nie wybrali jeszcze opcji umowy, będą mogli skorzystać z zasad nowej oferty nc+ tnk. Klienci, którzy zakupili zestawy i wybrali już opcję umowy pozostają na opcji z umową.

Z kolei ci klienci, którzy zakupią dotychczasowe zestawy nc+ MIX, zarówno z białymi jak i czarnymi dekoderami oraz z modułami CAM, będą mogli skorzystać z zasad nowej oferty nc+ telewizja na kartę. Będą mogli zostać na opcji bez umowy albo wybrać opcję z umową.

Objaśnienia do ulotki:

1. Opłata 19,90zł za miesiąc przy jednorazowym doładowaniu Pakietu Podstawowego (Domowy HD+) na okres min. 3 miesięcy. Przy jednorazowym doładowaniu Pakietu Podstawowego (Domowy HD+) na okres od 1 do 3 miesięcy opłata wynosi 24,90 zł za miesiąc dostępu. Szczegóły w Przewodniku po Ofercie „nc+ telewizja na kartę”.

2. Abonament 29,90 zł mies. na warunkach promocji COMFORT+ DEKODER WŁASNY dla Abonentów ze sprzętem własnym, przy umowie zawartej na okres 12 miesięcy. Abonament 39,90 zł za miesiąc na warunkach promocji COMFORT+ DEKODER WŁASNY dla Abonentów ze sprzętem własnym, przy umowie na czas nieoznaczony.

3. Dotyczy ofert Dostawcy dedykowanych dla Abonentów ze sprzętem własnym zakupionym w ramach Oferty „nc+ telewizja na kartę”, świadczonych w oparciu o odrębne od Przewodnika po Ofercie „nc+ telewizja na kartę” dokumenty. Powrót Abonenta, który skorzystał z ofert, o których mowa w zdaniu poprzednim, do Oferty „nc+ telewizja na kartę” nie jest możliwy, o ile Dostawca nie postanowi inaczej. Zapoznaj się z aktualnymi warunkami oferty i promocji na www.ncplus.pl

4. Opcje dodatkowe PREMIUM, dodatkowo płatne. Szczegóły dostępu do opcji dodatkowych, dostępne są we właściwych dokumentach, dostępnych na ncplus.pl i w Punktach Sprzedaży.

5. Szczegółowa zawartość programowa na www.ncplus.pl

6. Pakiet bez opłat - grupa kanałów telewizyjnych do których Abonent uzyskuje Dostęp, każdorazowo na okres jednego miesiąca od wygaśnięcia Dostępu do Pakietu Podstawowego (Domowego HD+). Szczegóły w Przewodniku po Ofercie „nc+ telewizja na kartę”.

Pamiętaj! Z oferty „nc+ telewizja na kartę” możesz korzystać wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i wyłącznie do prywatnego użytku.

Podane ceny są cenami brutto. Podane w ulotce informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

Aktualna oferta programowa „nc+ telewizja na kartę” dostępna jest na stronie ncplus.pl i w BOK. Stan oferty na dzień 10.09.2014 r.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...